Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot ringen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met vergulde ringen . Lot met 7 verschillende ringen in diverse maten met o.a. zirconia's. De ringen zijn als nieuw.

Ring zilv.zirk./parel
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zwarte zoetwaterparel en zirconia's. Ring met bewerkte randen met daarin om en om zirconia's en in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm, ca 7.6 gr ø 57

Djokja armband
Resultaat: 20 EUR

Brede klemband, zilver 835/000, Djokja. Brede bewerkte klemband, 42 mm, met geoxideerde bewerking. 65x50 mm. ca 33,9 gr

Diverse haarspelden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse spelden. Bestaande uit zilveren haarspelden, een paar zilveren oorclips en 3 zilveren broches, met filigrainbewerking. ca 50 gr.

Ring zilv. amazoniet/wit topaas
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 met Amazoniet. Gerhodineerde ring met een cabouchon Amazoniet, 16x12 mm, met aan de zijkanten diverse witte topazen. ca 6 gr ø 56

Slavenband, Esprit
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr

Slavenbanden zilver
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr

Lot Blauw
Resultaat: 15 EUR

Lot sieraden met blauwe stenen. Bestaande uit een armband, een hanger met collier en een ring. Allen gemaakt uit witmetaal.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr