Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen boterstolp
Startprijs 90 EUR

Hollands kristallen boterstolp met geschulpte schotelrand en olijfslijpsel met zilveren knop, 835/000, MT.: onduidelijk, ø 18.5cm., Kleine chips

7-Delig servies
Startprijs 950 EUR

Zwaar bewerkt 7-delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit: trekpotje, theecomfoor, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeef met lekbakje. Handgedreven met Hollandse voorstellingen en floral...

Sigarenstandaard
Startprijs 90 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren...

Zilveren mes, pistoolheft
Resultaat: 160 EUR

Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren bokaal
Startprijs 700 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Beeld, wintersporter
Startprijs 240 EUR

Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U

Beeld, dirigent
Startprijs 240 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Broche GG briljanten
Startprijs 790 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Armband GG met citrien
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...

Ring GG amethist
Startprijs 345 EUR

Ring GG 750/000 met amethist. Royale sierlijke ring met een grote ovale Amethist gezet in een brede GG bewerkte rand. Grootte bovenzijde ring 22x 16.5 mm. ø 54 ca 10.2 gr

Ring GG citrien briljant
Startprijs 300 EUR

Ring, GG, 585/000, met diamanten en citrien. De bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet met kleine briljanten. ca 7 gr. ø 4...

Collier citrien
Startprijs 340 EUR

Citriencollier, met GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde platte citrienkralen met daartussen 26 GG 585/000 gladde bolletjes en GG 585/000 gladde bolsluiting. Lengte 50 ...

Ring GG emaille amethist briljant
Startprijs 1.495 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...

Collier parel amethist
Startprijs 370 EUR

Collier parels en amethist met GG sluiting en GG hanger. Collier met zoetwaterparels, ø 7.3 mm, en amethistkralen, 7.8 mm, 1 om 2, bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...

Collier Amethist 5 rij
Startprijs 500 EUR

Collier van amethistkralen met antieke GG sluiting. Collier van 5 rijen Amethistkralen, ø 6.4 mm, bevestigd aan ovaal 19e eeuws GG sluiting met knopjes en greinen. ø 31x25 mm. Lengte 39 cm

Ring Amethist Diamant
Startprijs 120 EUR

Ring 416/000 met Amethist en Diamant. Ring in de vorm van een bloem, 14x19mm, met in het midden 9 ovaal geslepen Amethisten, totaal ca 1.35 crt met daaromheen een bewerkte rand met diamanten, totaal ...

Ring GG Amethist Briljant
Resultaat: 170 EUR

Ring GG 585/000 met Amethist en Briljant. Fijn elegant ringetje met in het midden een hartvormige Amethist, ca 0.40 crt. In de band van de ring zitten 6 kleine diamanten, ca 0.03. crt. ca 3.55 gr ø 54

Oorhangers GG Amethist
Startprijs 120 EUR

Oorhnagres GG 585/000 met Amethist en Tanzaniet. Oorhangers met in hartvorm geslepen Amethisten, ø 6.6mm, en in totaal 4 Tanzanieten, ø 2.3 mm. Onder de Tanzanieten zitten een klein diamantje verwerkt...

Krist. schotel, zilv. beugel
Startprijs 110 EUR

Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand, 835/000, grootkeur, jaarletter: N: 1897, ø 25cm., kleine chip aan rand

Zilv. tafelopzet
Startprijs 675 EUR

Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...

Zilveren Loddereindoosje
Startprijs 100 EUR

Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. Mr. D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838

7 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U

Zilveren haan
Startprijs 500 EUR

Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U