Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Carneoolcollier met zilver
Startprijs 50 EUR

Collier van Carneool met zilveren 835/000 knopjes. Een collier bestaande uit 15 gefacetteerde carneolen, ø 14 mm, met om en om een zilveren bewerkt knopje, ø 7 mm. Voorzien van een onedele sluiting.

Gouden naaidoosje
Startprijs 350 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

3 Roomlepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U

Zilveren schaar
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt

Armband zilver met zirconia's
Startprijs 45 EUR

Armband zilver 925/000 gerhodineerd met gekleurde zirconia's. Armband bestaande uit staven met daartussen licht blauw, champagne kleurige en witte zirconia's in gladomzettingen, ø 5 mm. Lengte 19,5-22...

Divers koffie-bestek (13x)
Startprijs 120 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes met zes bijbehorende taartvorkjes en bijbehorende suikerschep 835/000, MT: B, ca. 160gr. Cond.: U

Hanger met collier Amethist
Startprijs 175 EUR

Hanger en collier zilver 925/000 met GG 750/000 met Amethist. Royale opvallende hanger van zilver met grote Amethist, ovaal geslepen, ca 7.6 crt gezet in een GG rand. De hanger is bevestigd aan een fi...

Ring Amethist
Startprijs 175 EUR

Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr

Zilv. ring, blauw topaas
Startprijs 100 EUR

Strakke brede ring zilver 925/000 met RG 585/000 grote zetting met blauw topaas, ø 9.8 mm. ca 11.10 gr , ø 52

Armband indische bewerking
Resultaat: 30 EUR

Brede armband zilver 835/000 met bewerking. Brede schakelarmband, 28 mm, met figuren in de schakels, indische voorstelling. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. Lengte 19...

Collier hanekamschakel
Resultaat: 30 EUR

Collier zilver 835/000 met hanekamschakel. Antiek collier met 14 grote bolle schakels, 30x10mm , in de vorm van een hanekam. Lengte 52 cm ca 23.8 gr

Colliers jasseron en koord
Resultaat: 35 EUR

Collier zilver 835/000 met koord en jasseronschakel. Zwaar jasseroncollier, 4,0 mm, met bewerking, lengte 60 cm ca 47.8 gr en een koordcollier ø 3.4 mm, lengte 70 cm ca 35.8 gr

Zilveren ketting met loep
Startprijs 70 EUR

Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr

Choker, Finse stijl
Resultaat: 60 EUR

Choker, zilver 925/000, met markiesvormige schakels. Choker bestaande uit markiesvormige schakels verlopend in grootte. De schakels zijn voorzien van een ruwe bewerking. In het midden van het collier ...

Slavenband, Finse stijl
Resultaat: 35 EUR

Slavenband, zilver 925/000, met Finse bewerking. Slavenband, strak model, breedte 7 mm, met ruwe en gepolijste oppervlakken. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ø 55x63 mm. ca 17...

2 Armbanden + ring
Startprijs 70 EUR

Armbanden en ring zilver 925/000, met bollen. Twee stijve armbanden met twee bollen aan de bovenzijde alos sluiting, met een bijpassende ring met open onder zijde.ø armband 60x54 mm, ring ø 56 ca 62 ...

Ametist oorst.
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met o.a. 2 paar oorhangers een met turkoois, een monogramring, een hanger met diamant en oorclips met goud.

Kristallen bowlpot
Startprijs 150 EUR

Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...

Zilveren comfoortje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.

Bonbonschaal
Startprijs 40 EUR

Kristallen hengselbakje met Hollands zilveren montuur en hengsel. Versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, jaarletter O: 1949, ø11,5cm. Kristal heeft kleine chip.

Zilveren ijswagen, pompoen
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U

5 Zilveren mesjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...