Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale karaf
Resultaat: 50 EUR

Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Staafbroche met granaat
Startprijs 55 EUR

Staafbroche 333/000 met granaat. Staafbroche met in het midden een grote ovale granaat. om de granaat zitten diverse granaten in diverse maten gezet. Lengte 45 mm. ca 4.55 gr

4-Delig geribd servies
Startprijs 1.250 EUR

Vierdelig antiek Hollands zilveren theeservies, geribd model op voet met ajourkraag waarop parelrand, 835/000 grootkeur eind 1800. MT: Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 740gr. (trekpot 13xø10cm. Suikerb...

Ring brilj./saffier . WG
Resultaat: 140 EUR

Ring WG 585/000 met briljant en saffier. Rozetring met in het midden een gefacetteerde ovale blauw saffier, 5.0x4.0 mm. Om de saffier zitten tussen het WG 8 kleine briljantjes gezet, totaal ca 0.12 cr...

Brilj.ring WG
Startprijs 200 EUR

Ring WG 585/000 met briljant. Fantasiering met 2 rijtjes met witte briljanten en centraal in de ring een wat grotere bruinige briljant kleur J. Totaal ca 051 crt SI/P ca 4.6 gr ø 52

Brilj.ring WG
Startprijs 120 EUR

Ring WG 585/000 met briljant. Ring fijn model met aan de bovenzijde een rozet met 7 briljanten, totaal 0.21 crt W/SI, ø 53 ca 2.6 gr

Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...

Armband WG briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...

Rijring WG 5 carree briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56

Hanger en collier WG Amethist
Resultaat: 250 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met Amethist en Diamant. Hanger, chatelainemodel met 3 peervormige Amethisten, ca 3.0 crt. Verder is de hanger bewerkt met diverse kleine diamantjes, totaal ca 0.05 crt. D...

Oorknoppen WG Diamant
Startprijs 450 EUR

Oorknoppen WG 585/000 met prinses geslepen Diamanten. Half om het oor lopende oorknoppen met in het midden 18 princes geslepen diamanten per oorknop, totaal ca 050 crt, met sierlijke WG randen. De oor...

Oorknoppen WG
Resultaat: 120 EUR

Oorknoppen WG met Onyx en Diamant. Oorstekers met ovale cabouchon geslepen Onyx, totaal ca 6.53 crt bevestigd aan WG stekers voorzien van een bewerking met diamant, totaal ca 0.11 crt. Lengte 18.2 mm ...

Rijring WG baquette briljant
Startprijs 310 EUR

Zeer fijne ring WG 585/000 met briljant en baquette. Elegante fijne rijring met 9 briljanten en 3 baquette geslepen diamanten, totaal 0.25 crt, breedte 2 mm, ca 2.0 gr ø 53

Hanger collier WG parel
Resultaat: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal (ø26cm.) met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel met florale graveringen. Mr. J.M. van Kempen & Zn. Voorscho...

Zilveren suikerschaal
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Zilveren brandewijnkom met gedreven florale motieven en cherubijn in handgreep, Z2 keur 835/000, ca. 265gr. 25x13x7cm. Cond.: U

Hanger en ring GG
Startprijs 270 EUR

Hanger en ring GG 585/000 met bergkristal. Hanger met bewerkte rand waarin een gefacetteerde bergkristal zit, 18x13 mm, met bijpassende ring. Grootte steen 12x8 mm. Totaal ca 8.3 gr. ø 56

Zilveren inktstel
Startprijs 170 EUR

Met graveerwerk versierd Hollands zilveren inktstel met 2 kristallen flacons waarop zilveren doppen. Jaarletter: V: 1855, 17x10x15cm., Cond.:G

Taartschep en div. lepels
Startprijs 80 EUR

Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Vergulde beker, edelstenen
Startprijs 400 EUR

Oosters zilveren beker met ingelegde bloemmotieven en diverse halfedelstenen, 9xø7cm. Cond.: U

2 Zilveren kannen
Resultaat: 260 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U