Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Vaesen 43 1238
J. Vaesen 43
Startprijs 225 EUR
Kyrillisch gesigneerd 1239
Kyrillisch gesigneerd
Startprijs 60 EUR
Moolhuizen 1240
Moolhuizen
Startprijs 80 EUR
Pastel tulpen, Sal Meyer 1241
Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR
Portret van een oude vrouw 1242
Portret van een oude vrouw
Startprijs 150 EUR
5x Willy Sluiter, affiches 1243
5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1244
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR
2 Sepia's 1245
2 Sepia's
Startprijs 40 EUR
Kees Verkade 1246
Kees Verkade
Startprijs 150 EUR
Cees Bolding, Scheveningse bos 1247
Cees Bolding, Scheveningse bos
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Göhring 1248
Göhring

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gouache, Jan Sierhuis 1249
Gouache, Jan Sierhuis

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Hoskam 1250
Schilderij, A. Hoskam

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Curt Topel 1251
Curt Topel

Resultaat:

85 EUR

C.C. Duke 1252
C.C. Duke
Startprijs 450 EUR
Perzische miniaturen 1253
Perzische miniaturen
Startprijs 60 EUR
Jan Gierveld, 70-er jaren 1254
Jan Gierveld, 70-er jaren
Startprijs 250 EUR
Snoeijerbosch, boom bij nacht 1255
Snoeijerbosch, boom bij nacht
Startprijs 200 EUR
Boek, naar Bernink 1256
Boek, naar Bernink
Startprijs 200 EUR
E. Umbach 1257
E. Umbach
Startprijs 100 EUR
Schilderij, romatische voorstelling 1258
Schilderij, romatische voorstelling
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schilderij, vissersschepen 1259
Schilderij, vissersschepen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij, Jac Liebregs 1260
Schilderij, Jac Liebregs

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok schilderij 1261
Barok schilderij

Resultaat:

160 EUR