21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Zilveren miniatuur, visser
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.

Zilveren klontentang
Resultaat: 35 EUR

Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818

Kristallen glaasje
Startprijs 20 EUR

Kristallen glaasje op zilveren (835/000) voet, Mr. W. Burger & Zn - Haarlem en 1x kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren (835/000) voet, Mr. M.A.M. v/d Bersselaar - Udenhout

Zilveren miniatuur, lantaarn aansteker
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van man als lantaarnaansteker met ladder op de schouder, Nederlands gekeurd.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren (835/000) suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. Mr. H. v/d/ Ree - Schoonhoven anno 1850.

Oorknoppen 10 doosjes
Resultaat: 40 EUR

Leesbril
Startprijs 30 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

2 Messen
Startprijs 30 EUR

Stel zilveren kaasduimen
Startprijs 30 EUR

Stel zilveren (800/000) kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt "PAMOR"

Zilveren kinderlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren paard
Startprijs 400 EUR

Zilveren sigarenbeker
Startprijs 120 EUR

Plated kandelaar
Startprijs 100 EUR

Kam in houder
Geen vanafprijs

Schilderij, A. Blätter
Resultaat: 160 EUR

A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G