21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en steel 835/000, jaarletter Z: 1934, ca. 28gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilveren bonbonniere
Startprijs 160 EUR

Hollands zilveren bonbonniere met ajour-en graveerwerk versierd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: O: 1949, Minervakopje: Amsterdam, 18.5x13.5x3.5cm., ca. 124gr., Cond.: U

4 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 60 EUR

Vier zilveren vingerhoedjes waarvan 3x 925/000, samen ca. 13gr. Cond.: U

Voorsnijmes, zilv. greep
Startprijs 80 EUR

Groot voorsnijmes met versierd zilveren heft, A.D. Verschüür, L. 38cm., Cond.:G

2x Zilveren miniatuur
Startprijs 25 EUR

Zilveren snuifdoos
Startprijs 220 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met geribbelde buitenzijde en vergulde binnenkant, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: B.Gillis, Den Bosch, 6.5x4x1.5cm., Ca. 43gr., Cond.:U

3 Plated strooiers
Resultaat: 30 EUR

4 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Plated bestek
Resultaat: 80 EUR

4 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 90 EUR

Twee stel zilveren vleesvorkjes met getordeerde stelen, 835/000, MT.: A.J.Driessen Schoonhoven, Jaarletter: D: 1888, samen ca. 52gr., Cond.:G

3x Zilveren miniatuur
Startprijs 30 EUR

Zilveren soezenmand
Startprijs 220 EUR

Ovale Hollands zilveren ajourgezaagde soesenmand, 835/000, Jaarletter: M: 1947, MT.: Zegwaard, Haarlem, 24x17cm., ca. 230gr., Cond.:U

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Zilveren voorsnijcouvert
Startprijs 50 EUR

Zilveren natfruitschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR

3-Delige tafelset
Resultaat: 30 EUR

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Diverse voorstellingen, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1875

Kristallen bonbonniere
Startprijs 70 EUR

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren klontentang
Startprijs 25 EUR

3 Glazen, zilv. voet
Startprijs 30 EUR

Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren (835/000), loddereindoosje met dubbel opgehoogd deksel. Bandendecor, graveerwerk en een wapenschildje. Mr. Jacobus van Dam - Schoonhoven anno 1875