Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G

P. Roussel
Resultaat: 225 EUR

P.Roussel (Jugendstil) (mogelijk Paul Hippolyte Roussel 1867-1928) antiek hout gestoken paneel met inschildering ca. 1900. 47x66cm., In goede staat

Willem Valk, naakt
Resultaat: 225 EUR

Willem Valk (Zoeterwoude 1898 - 1977 Bennebroek), pastel op papier, liggend naakt 47x23cm. Cond.: G

Stadsgezicht Hengelo
Resultaat: 225 EUR

Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G

Hanglamp, 3 kelkjes
Resultaat: 225 EUR

Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 225 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (zonder punt). Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 225 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

Kammer en Reinhardt
Resultaat: 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig - K (ster) . Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine ogen en zwart haar. Composiet (of celluloid) lichaa...

Kammer en Reinhardt 121 36
Resultaat: 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt K (ster) R Simon & Halbig 121 36. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes (tongetje zichtbaar), blauwe slaapogen en donker oud pruikje. Composiet T...

Staartklok
Resultaat: 225 EUR

Friese 19e eeuwse staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie, houten poppen, atlas, eikenhouten kast en prachtige uurwerk met kwartierslag 140x38x22cm. Cond.: G

2 Mechelse stoelen
Resultaat: 225 EUR

Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G

J. Sterenberg
Resultaat: 225 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel, in goede staat (groen patina) 42x26x17cm.

Ring met briljant
Resultaat: 220 EUR

Ring 333/000 met briljant pave. Brede ring 7 mm aan de bovenzijde volledig bezet met briljanten, totaal ca 1,00 crt WP. ø 64 ca 6,3 gr

Oorhangers van mutsenbellen. en broche
Resultaat: 220 EUR

Oorhangers en broche GG 585/000. De oorhangers zijn gemaakt van mutsenbellen. Lengte 55 mm. De ovale broche heeft een bewerking in de vorm van een bloemenmand. 30x25 mm Totaal ca 9.8 gr. Alles in goed...

Zeefdruk, Ton Schulten
Resultaat: 220 EUR

Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G

Bijbel 1675
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.

1 Roebel Rusland 1883
Resultaat: 220 EUR

Russische zilveren munt van 1Roebel z.g. Coronation van Tsaar Alexander III anno 1883. Oplage slechts 279000 stuks. Kwaliteit: UNC

Poppenhuis met inboedel
Resultaat: 220 EUR

Oud poppenhuis ca. 1930 met diverse oude en antiek inboedelstukken o.a; aardewerk, porselein, meubels, schouw bestede en popje (2 popjes kapot) 98x44x27cm. Cond.: R-G

Karakter jongen
Resultaat: 220 EUR

Pop, karakter jongen ca. 1912. Hoofdje is van Baehr & Proeschild voor Kley en Hahn. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mond, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Geleed lichaam (pa...

Kloosterkast
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse kloosterkast met sterintarsia in de deuren en uitneembaar. Kast is onstabiel 185x150x60cm. Cond.: R

Ivoren kruis
Resultaat: 220 EUR

Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Resultaat: 220 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat H.: 18cm. Cond.: G

Ivoren man
Resultaat: 220 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een oude man met stok en mand 17cm. Cond.: G

Waterpot
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.

2 Hoorns des overvloeds
Resultaat: 210 EUR

Twee historisme bronzen Hoorn des overvloeds met renaissance kenmerken, ramskoppen, ridders etc. ca. 1880. 50x43x30cm.

Zilveren tafelbel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...

13-Delige bonbonset
Resultaat: 200 EUR

13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U

Zakhorloge GG met collier
Resultaat: 200 EUR

Zakhorloge GG 585/000, met GG jasseroncollier. Fijn zakhorloge, ø 25 mm, met fraai bewerkte achterzijde met diamanten. Het horloge hangt aan een GG jasseroncollier, 2.7 mm. ca 20,2 gr

Chinees kunstenaarsboek
Resultaat: 200 EUR

Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.

Vital Keuller
Resultaat: 200 EUR

Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G

Pit van Loo, schilderij
Resultaat: 200 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G

Heertje van Doornik
Resultaat: 200 EUR

Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G

Rein de Vries, drieluik
Resultaat: 200 EUR

3x Rein de Vries (Leeuwarden 1944), olieverf op paneel, drieluik Industrieel 9x10cm. Cond.: G

Fossiel
Resultaat: 200 EUR

Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.

Alt, Beck & Gottschalk
Resultaat: 200 EUR

Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en han...

Etienne Denamur
Resultaat: 200 EUR

Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige ...

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 200 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met echt haar en stoffen lichaam. Ingebonden hoofd met beschilderde ogen en mond. Naden achterin de benen en armen. In zeer goede staat (licht bespee...

Empire bank
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehout fineer op eiken empire bank ca. 1820 met klauwpoten in goede staat 134x100x60cm.

2 Goudkleurige stoelen
Resultaat: 200 EUR

Twee bronskleurige stoelen met bruine stoffering 20e eeuw in Louis Quinze stijl 100x76x70cm. Cond.: R-G

Bank, Indonesië
Resultaat: 200 EUR

Oude Indonesische teakhouten handgestoken bank met pitriet zitting en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 89x152x75cm.

Mahonie chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Prachtige mahoniehouten fineer chiffoniere (op eiken) ca. 1830, minimale fineerschade 155x96x50cm. Cond.: R-G

Grenen kuifkast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.

Ivoren nijlpaard
Resultaat: 200 EUR

Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.

Porseleinen boedha
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G

2x Fam Rose kommetje
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen ca. 1900, gesigneerd met bloementak-decor 5,3xø10cm.

Reiscouvert, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750

Bloedkoraalcollier 3 rijen
Resultaat: 190 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Kort collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3,6, met fijn antiek GG ovale sluiting met gravure, 14x10 mm, met eindstukken. Lengte 31 cm ca 25,7 gr

Gouden ring, saffier
Resultaat: 190 EUR

Brede ring GG 585/000 met Saffier. Brede bolle ring, 7 mm, met daar bovenop een bolle dikke ovale zetting met een blauw saffier, 8x5,5 mm. ca 6 gr.ø 57

Horloge GG Zentra
Resultaat: 190 EUR

Horloge GG 585/000 met GG band. Dameshorloge vierkant model, ZentRa ancre, mechanisch, met GG over schakelband. De band is voorzien van een veiligheidsketting. Lengte 16.8 cm ca 17.5 gr

Tekeningen Wilhelm Knospe
Resultaat: 190 EUR

Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...

Koperen pannenset (9x)
Resultaat: 190 EUR

Negen antieke/oude koperen met messing pannen gemerkt Gebruder Hepp Pforzheim ø12-ø25cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen 8-armige kroonluchter in goede originele staat met mooie patina 79xø80cm.

Opgezette zwijnekop
Resultaat: 190 EUR

Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.

Gouden Reaal 1603
Resultaat: 190 EUR

Gouden Reaal 1603 Spanje, Albert-Isabella (Muntplaats Antwerpen, handje) Cond.: ZFR

S.F.B.J. 236
Resultaat: 190 EUR

S.F.B.J. pop, gemerkt S.F.B.J. 236. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe glazen ogen en donkerblond oud pruikje. Composiet babylijf met gebogen ledematen, ene been krommer dan de andere (kikkerlijf)...

Vergulde console
Resultaat: 190 EUR

Oude vergulde wandconsole 2e helft 20e eeuw (Italië?) 53x63x32cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 190 EUR

Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaandse vrouwenbuste 50cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 190 EUR

Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een mannelijke krijger op houten sokkel 50cm. Cond.: G

Chinees bord, landschap
Resultaat: 190 EUR

Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.

4x Hummel
Resultaat: 190 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x jagertje (Weidmannsheid) nr. 307 (1990-1999), 13cm. Cond.: U, 1x meisje met pop (Hass mich lieb) nr. 311 (1979-1990), 15,5cm. Cond.: U1x meisje met pop in het bad (...

6 Amuletten
Resultaat: 190 EUR

Zes oude/antieke Chinese voorwerpen: 1x riemgesp (jade?0, 1x inkthouder (jade?), 1x ring van natuursteen, 1x amulet met rat (jade?), 1x amulet met boedha (jade?), 1x amulet met insect (jade?) 3-7,5cm....

Schilderij, McKenna
Resultaat: 185 EUR

Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G

Ottee, boerderij aan water
Resultaat: 185 EUR

Otteé (Arnout van Gilst, Den haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerderij aan het water met vrouw 60x70cm. Cond.: R

P. Bouter
Resultaat: 185 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), olieverf op linnen, koeien in zonnige wei met melkende boer 30x40cm. Cond.: G

Ca. 40 Schaalmodellen
Resultaat: 185 EUR

Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.

Broche briljant saffier, robijn
Resultaat: 180 EUR

Elegante broche WG 585/000 met briljant saffier en robijn. Fijn staafbroche met schild. In de schild zitten 3 rijtjes met robijnen en saffieren. Verder zitten er over de hele broche briljanten. ca 1,9...

Armband 3 rij bloedkoraal
Resultaat: 180 EUR

Armband van bloedkoralen met GG sluiting. Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een ovale GG sluiting, 20x16 mm, met in het midden een ovale mooie bloedkoraal, versierd met getorste ...

Zonnewijzer
Resultaat: 180 EUR

Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.

5 Koperen pannen
Resultaat: 180 EUR

Vijf koperen steelpannen in goede originele staat ø17-ø20cm.

Gouden dukaat 1752
Resultaat: 180 EUR

Gouden dukaat Holland 1752, Cond.: ZFR/PR. Incl. aankoopbon FL. 975,-

Eiken klepbureau
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten 18e eeuws Louis Seize schrijfbureau, mooi origineel binnenverdeling met lades en kelder. Zijkanten krimpnaden, 3 sloten missen en ander beslag, verder in goede originele staat 112x108x54cm...

Biedermeier stoel
Resultaat: 180 EUR

Biedermeier kersenhouten armleunstoel, gepolitoerd en met zwarte biedemeier stof bekleed. In uitstekende staat, 21e eeuw. 95x58x56cm.

6 Lloyd Loom stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.

Chinese barok kast
Resultaat: 180 EUR

Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...

Eiken commode
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden Empire commode ca. 1820 met bronzen beslag in goede staat (looplijsten veel gebruikt) 103x104x48cm.

Kleed
Resultaat: 180 EUR

Groot oud Perzisch kleed, bordeaux rood etc. In goede staat 220x314cm.

Armband parels
Resultaat: 175 EUR

Armband met zoetwaterparels en GG 585/000 slot met emaille. Armband met 3 rijen parels, ø5,5 mm, bevestigd aan GG platte sluiting met rood emaille bewerking. Lengte 18 cm

Heinrich Handwerck, S & H
Resultaat: 175 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 170 EUR

Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.

Jade ring GG
Resultaat: 170 EUR

Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58

2 Tafelmessen
Resultaat: 170 EUR

Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780

Gouden zakhorloge
Resultaat: 170 EUR

Zakhorloge GG 585/000. zakhorloge, ø 46 mm, met witte wijzerplaat met cijfers.

Armband bloedkoraal 4 rij
Resultaat: 170 EUR

Armband van bloedkoralen met GG 585/000 langwerpige sluiting. Armband bestaande uit 4 rijen bloedkoraal, licht van kleur, ø 4 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 18 x 5 mm, met 3 ovale bloe...

Hanger GG Turkoois.
Resultaat: 170 EUR

Hanger GG 585/000 met Turkoois. Ovale hanger met aan de bovenzijde een bewerkt gedeelte met briljanten 0.05ct,W/PI, centraal in de hanger zit een ovaal cabouchon geslepen Turkoois. Lengte hanger 26x14...

Gouden ring
Resultaat: 170 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met klassiek geschulpte rand met een ovale bloedkoraal. MT.: Populier Edelmetaalbedrijf, 's-Hertogenbosch ca. 1970. Grootte ring 21x15 mm. ca 4.6 gr ø 54

Lot Goud
Resultaat: 170 EUR

Lot Goud 585/000, bestaande uit 7 ringen met o.a. camee, onyx en zirconia en een broche . Totaal ca 14 gr

Schilderij Buitendijk, abstract landschap
Resultaat: 170 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G

7 Penningen
Resultaat: 170 EUR

Kavel van 7 penningen; 2x penning Jeanine Arnold met aan voorzijde 2 mensen aan tafel met omschrift Alphen a.d. Rijn 18 December 1981 ø55mm, 1x penning "Groningin" met uitstekend been "M.R. Schaaf 199...

Kestner 211
Resultaat: 170 EUR

J.D.K. Kestner pop, gemerkt op hoofd made in Germany F 10 211 J.D.K. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Composiet Toddlerlijf met gelede hande...

Googly pop
Resultaat: 170 EUR

Googley pop, ongemerkt (of met naar beneden gekeerd half maantje?). Porseleinen hoofdje met donkergrijs geschilderde ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet lichaam (5 geledingen) met geschilderde ...

Sidetable
Resultaat: 170 EUR

Grote teakhouten sidetable met 3 lades 2e helft 20e eeuw 78x42x190cm. Cond.: G

Kampferkist
Resultaat: 170 EUR

Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.

Tapijt (India)
Resultaat: 170 EUR

Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.

Bronzen kunstwerk
Resultaat: 170 EUR

Zware oude bronzen wandplaquette ca. 1930, figuraal en met tekst "Jacob en de engel". Verso een etiket Fri Heil (Nederlandse beeldhouwster 1892 - 1983 Oosterbeek "Fri-Heil-Verver") 26x18x7cm. Cond.: G