Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G
P.Roussel (Jugendstil) (mogelijk Paul Hippolyte Roussel 1867-1928) antiek hout gestoken paneel met inschildering ca. 1900. 47x66cm., In goede staat
Willem Valk (Zoeterwoude 1898 - 1977 Bennebroek), pastel op papier, liggend naakt 47x23cm. Cond.: G
Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G
Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (zonder punt). Cond.: PR
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig - K (ster) . Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine ogen en zwart haar. Composiet (of celluloid) lichaa...
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt K (ster) R Simon & Halbig 121 36. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes (tongetje zichtbaar), blauwe slaapogen en donker oud pruikje. Composiet T...
Friese 19e eeuwse staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie, houten poppen, atlas, eikenhouten kast en prachtige uurwerk met kwartierslag 140x38x22cm. Cond.: G
Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel, in goede staat (groen patina) 42x26x17cm.
Ring 333/000 met briljant pave. Brede ring 7 mm aan de bovenzijde volledig bezet met briljanten, totaal ca 1,00 crt WP. ø 64 ca 6,3 gr
Oorhangers en broche GG 585/000. De oorhangers zijn gemaakt van mutsenbellen. Lengte 55 mm. De ovale broche heeft een bewerking in de vorm van een bloemenmand. 30x25 mm Totaal ca 9.8 gr. Alles in goed...
Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.
Russische zilveren munt van 1Roebel z.g. Coronation van Tsaar Alexander III anno 1883. Oplage slechts 279000 stuks. Kwaliteit: UNC
Oud poppenhuis ca. 1930 met diverse oude en antiek inboedelstukken o.a; aardewerk, porselein, meubels, schouw bestede en popje (2 popjes kapot) 98x44x27cm. Cond.: R-G
Pop, karakter jongen ca. 1912. Hoofdje is van Baehr & Proeschild voor Kley en Hahn. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mond, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Geleed lichaam (pa...
Eikenhouten 18e eeuwse kloosterkast met sterintarsia in de deuren en uitneembaar. Kast is onstabiel 185x150x60cm. Cond.: R
Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een oude man met stok en mand 17cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.
Twee historisme bronzen Hoorn des overvloeds met renaissance kenmerken, ramskoppen, ridders etc. ca. 1880. 50x43x30cm.
Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...
13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U
Zakhorloge GG 585/000, met GG jasseroncollier. Fijn zakhorloge, ø 25 mm, met fraai bewerkte achterzijde met diamanten. Het horloge hangt aan een GG jasseroncollier, 2.7 mm. ca 20,2 gr
Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.
Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G
Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G
3x Rein de Vries (Leeuwarden 1944), olieverf op paneel, drieluik Industrieel 9x10cm. Cond.: G
Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.
Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en han...
Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige ...
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met echt haar en stoffen lichaam. Ingebonden hoofd met beschilderde ogen en mond. Naden achterin de benen en armen. In zeer goede staat (licht bespee...
Mahoniehout fineer op eiken empire bank ca. 1820 met klauwpoten in goede staat 134x100x60cm.
Twee bronskleurige stoelen met bruine stoffering 20e eeuw in Louis Quinze stijl 100x76x70cm. Cond.: R-G
Oude Indonesische teakhouten handgestoken bank met pitriet zitting en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 89x152x75cm.
Prachtige mahoniehouten fineer chiffoniere (op eiken) ca. 1830, minimale fineerschade 155x96x50cm. Cond.: R-G
Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.
Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.
Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen ca. 1900, gesigneerd met bloementak-decor 5,3xø10cm.
Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750
Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Kort collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3,6, met fijn antiek GG ovale sluiting met gravure, 14x10 mm, met eindstukken. Lengte 31 cm ca 25,7 gr
Brede ring GG 585/000 met Saffier. Brede bolle ring, 7 mm, met daar bovenop een bolle dikke ovale zetting met een blauw saffier, 8x5,5 mm. ca 6 gr.ø 57
Horloge GG 585/000 met GG band. Dameshorloge vierkant model, ZentRa ancre, mechanisch, met GG over schakelband. De band is voorzien van een veiligheidsketting. Lengte 16.8 cm ca 17.5 gr
Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...
Negen antieke/oude koperen met messing pannen gemerkt Gebruder Hepp Pforzheim ø12-ø25cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse bronzen 8-armige kroonluchter in goede originele staat met mooie patina 79xø80cm.
Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.
Gouden Reaal 1603 Spanje, Albert-Isabella (Muntplaats Antwerpen, handje) Cond.: ZFR
S.F.B.J. pop, gemerkt S.F.B.J. 236. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe glazen ogen en donkerblond oud pruikje. Composiet babylijf met gebogen ledematen, ene been krommer dan de andere (kikkerlijf)...
Oude vergulde wandconsole 2e helft 20e eeuw (Italië?) 53x63x32cm. Cond.: G
Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaandse vrouwenbuste 50cm. Cond.: G
Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een mannelijke krijger op houten sokkel 50cm. Cond.: G
Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x jagertje (Weidmannsheid) nr. 307 (1990-1999), 13cm. Cond.: U, 1x meisje met pop (Hass mich lieb) nr. 311 (1979-1990), 15,5cm. Cond.: U1x meisje met pop in het bad (...
Zes oude/antieke Chinese voorwerpen: 1x riemgesp (jade?0, 1x inkthouder (jade?), 1x ring van natuursteen, 1x amulet met rat (jade?), 1x amulet met boedha (jade?), 1x amulet met insect (jade?) 3-7,5cm....
Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G
Otteé (Arnout van Gilst, Den haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerderij aan het water met vrouw 60x70cm. Cond.: R
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), olieverf op linnen, koeien in zonnige wei met melkende boer 30x40cm. Cond.: G
Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.
Elegante broche WG 585/000 met briljant saffier en robijn. Fijn staafbroche met schild. In de schild zitten 3 rijtjes met robijnen en saffieren. Verder zitten er over de hele broche briljanten. ca 1,9...
Armband van bloedkoralen met GG sluiting. Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een ovale GG sluiting, 20x16 mm, met in het midden een ovale mooie bloedkoraal, versierd met getorste ...
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Gouden dukaat Holland 1752, Cond.: ZFR/PR. Incl. aankoopbon FL. 975,-
Eikenhouten 18e eeuws Louis Seize schrijfbureau, mooi origineel binnenverdeling met lades en kelder. Zijkanten krimpnaden, 3 sloten missen en ander beslag, verder in goede originele staat 112x108x54cm...
Biedermeier kersenhouten armleunstoel, gepolitoerd en met zwarte biedemeier stof bekleed. In uitstekende staat, 21e eeuw. 95x58x56cm.
Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.
Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...
Hollandse eikenhouten 4-laden Empire commode ca. 1820 met bronzen beslag in goede staat (looplijsten veel gebruikt) 103x104x48cm.
Armband met zoetwaterparels en GG 585/000 slot met emaille. Armband met 3 rijen parels, ø5,5 mm, bevestigd aan GG platte sluiting met rood emaille bewerking. Lengte 18 cm
Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G
Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zakhorloge GG 585/000. zakhorloge, ø 46 mm, met witte wijzerplaat met cijfers.
Armband van bloedkoralen met GG 585/000 langwerpige sluiting. Armband bestaande uit 4 rijen bloedkoraal, licht van kleur, ø 4 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 18 x 5 mm, met 3 ovale bloe...
Hanger GG 585/000 met Turkoois. Ovale hanger met aan de bovenzijde een bewerkt gedeelte met briljanten 0.05ct,W/PI, centraal in de hanger zit een ovaal cabouchon geslepen Turkoois. Lengte hanger 26x14...
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met klassiek geschulpte rand met een ovale bloedkoraal. MT.: Populier Edelmetaalbedrijf, 's-Hertogenbosch ca. 1970. Grootte ring 21x15 mm. ca 4.6 gr ø 54
Lot Goud 585/000, bestaande uit 7 ringen met o.a. camee, onyx en zirconia en een broche . Totaal ca 14 gr
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G
Kavel van 7 penningen; 2x penning Jeanine Arnold met aan voorzijde 2 mensen aan tafel met omschrift Alphen a.d. Rijn 18 December 1981 ø55mm, 1x penning "Groningin" met uitstekend been "M.R. Schaaf 199...
J.D.K. Kestner pop, gemerkt op hoofd made in Germany F 10 211 J.D.K. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Composiet Toddlerlijf met gelede hande...
Googley pop, ongemerkt (of met naar beneden gekeerd half maantje?). Porseleinen hoofdje met donkergrijs geschilderde ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet lichaam (5 geledingen) met geschilderde ...
Grote teakhouten sidetable met 3 lades 2e helft 20e eeuw 78x42x190cm. Cond.: G
Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.
Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.
Zware oude bronzen wandplaquette ca. 1930, figuraal en met tekst "Jacob en de engel". Verso een etiket Fri Heil (Nederlandse beeldhouwster 1892 - 1983 Oosterbeek "Fri-Heil-Verver") 26x18x7cm. Cond.: G