Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hartebeest
Resultaat: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

Gouden gulden Gelre
Resultaat: 400 EUR

Gouden gulden Gelre, zonder jaar Cond.: ZFR

Eiken kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quize kabinet in ongerestaureerde originele staat. Beslag is vervangen door ander antiek beslag. 235x170x60cm. Cond.: R

Engelse secretaire
Resultaat: 400 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.

Fam Verte vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bolvaas met veelkleurig landschapsdecor, figuren en vogels in goede staat 38xø20cm.

5 Kop & schotels
Resultaat: 390 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 385 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehout fineer miniatuur Biedermeier kastje met twee deurtjes (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 53x51x34cm.

Gourmet collier GG
Resultaat: 380 EUR

Fraai collier GG, 585/000, Gourmetschakel. Collier verlopend in breedte, 7,5x 13 mm. Frans Gourmetschakel met aan de rand een bewerking. Lengte 44 cm ca 28,7 gr. Bakslot

Gouden Omega horloge
Resultaat: 380 EUR

Horloge GG 585/000 Omega de Ville. Vierkant dameshorloge met vast verlopende GG gevlochten band. Het horloge is voorzien van een quarts uurwerk. Grootte uurwerk 20x20mm. Lengte ca 16 cm ca 31 gr.

Schilderij, G. Westerman
Resultaat: 375 EUR

Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G

Gouden Omega horloge
Resultaat: 370 EUR

Horloge GG 585/000 merk Omega. Vierhoekig dameshorloge, mechanisch, met vaste GG milanese band. ø uurwerk 18 mm. Lengte 16 cm. ca 31.7 gr

Ivoren beeld, Afrika
Resultaat: 370 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een Afrikaan met hoofdtooi. Mooie kwaliteit 47cm.

Collier bloedkoraal
Resultaat: 360 EUR

Collier van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Collier van 2 rijen mooie royale bloedkoralen, ca 4x7mm, bevestigd aan een ronde bloemachtige GG sluiting, ø 17 mm, met 7 kleine bloedkoralen en 6 klei...

Hummel beeld + beer
Resultaat: 360 EUR

Hummel beeld met Steiff beer getiteld "Am Weinachtsbaum mit Teddybär" der FA Steif nr. 2015 (1998) met originele doos 17,6x14cm. en Beer: 14cm. Cond.: U

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

A.C. van Noort, strand
Resultaat: 350 EUR

Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 30x40cm. Cond.: G

Doosje kaarten
Resultaat: 350 EUR

Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G

Armand Marseille, "Just Me"
Resultaat: 350 EUR

Armand Marseille, gemerkt "Just Me" Registered Germany A.310/7/0.M. Biscuit porseleinen hoofd met gesloten mondje, blauwe (opzij kijkende) slaapogen en bruin haar. Composiet lijf (5 geledingen) H.: 24...

Beschilderde stoel
Resultaat: 350 EUR

Hollandse beschilderde 19e eeuwse stoel (mogelijk Ameland) met originele polychromie, pitrietzitting en vogels gesneden. In goede originele staat 86x46x40cm.

Chiffoniere
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.

Bronzen beeld
Resultaat: 350 EUR

Decoratieve bronzen figuur van vrouw met fruit en putti. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 54cm. Cond.: G

Bronzen klok met jongen
Resultaat: 332 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop, schielbokchen
Resultaat: 330 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Schielböckchen in doos, onbespeeld 52cm. Cond.: G

Wierookpot met glazuur
Resultaat: 330 EUR

Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G

Klok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.

Noten 1-deurs kast
Resultaat: 325 EUR

Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R

Beeld, olifant
Resultaat: 325 EUR

Grote Art Deco olifant met ivoren tanden en 3-kleurige marmeren voet ca. 1930. Gesigneerd Rochard in goede originele staat 29x36x15cm.

Groot KangXi bord
Resultaat: 325 EUR

Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R

Grote Fam Verte vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G

Satsuma schaal met messing
Resultaat: 325 EUR

Prachtige 19e eeuwse Japanse kutani houder met bronzen armaturen. Beide zijdes met divers decor van geisha's, eenden etc. Gesigneerd en in goede staat 25x32x20cm.

Frans schilderij
Resultaat: 320 EUR

Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Friedebald, Ilsebill)
Resultaat: 320 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse jubileumspoppen 80-er jaren, "75 Jahre Kathe Kruse", Friedebald en Ilsebill (0941) in doos, onbespeeld 52cm.

Benen tand op standaard
Resultaat: 320 EUR

Decoratieve Chinees bewerkte benen tand 2e helft 20e eeuw op houten console. 30x74x10cm. Cond.: G

Jumeau Dep. 9
Resultaat: 310 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP. 9. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen (echte wimpers) en lichtbruin haar. Composiet lijf (11 geledingen) met gelede handjes en losse polsjes H.: 50cm.

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

J.B.N. van Gent
Resultaat: 300 EUR

Joan B.N. van Gent (Arnhem 1891- ), olieverf op linnen, bronzen vijzel met bloemen-compositie 40x50cm. Cond.: G

Gouden afslag 1 stuiver 1744
Resultaat: 300 EUR

Holland, gouden afslag 1 stuiver 1744, Cond.: PR

S.F.B.J. 247 Paris 11
Resultaat: 300 EUR

S.F.B.J. (Societé Francaise de Bebé et Jouets) karakterpo, gemerkt op hoofd S.F.B.J. 247 Paris 11, gemerkt op lichaam met stukje sticker "fabrication". Biscuit porseleinen hoodje met open mondje, 2 bo...

Pop, Schmidt?
Resultaat: 300 EUR

Prachtige oude porseleinen pop. gemerkt op het hoofd met 30. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen, open mondje, 2 tandjes en bruin gemodelleerd haar. Composiet kleuterlijfje met vaste pols...

Kathe Kruse, du Mein
Resultaat: 300 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Du mein 1981 in doos, onbespeeld 47cm. (vlekje in gezicht) Cond.: G

2x Kathe Kruse, Biedermeier
Resultaat: 300 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in dozen, Biedermeier jubileumspaar? (80-er jaren). Onbespeeld 35-36cm. Cond.: G

J.D. Kestner 143
Resultaat: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

Duitse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas en F.M.S uurwerk met slagwerk op 5 gongstaven. In goede originele staat 198x60x80cm.

Klokkenstel, historisme
Resultaat: 300 EUR

Bronzen historisme klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars in zeer goede staat. 8-Daags uurwerk met halfuurslag, recentelijk door klokkenmaker volledig nagekeken 37-38cm.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrinekast in Louis Quinze stijl, in zeer goede staat 213x140x40cm. Cond.: R

Wortelnoten glaskast
Resultaat: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.

J. Sterenberg
Resultaat: 300 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen damesportret van een jongen op marmeren sokkel (groene patina) 48x22x28cm. Cond.: G

Fam Verte vaas
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.

Vaas, geel glazuur
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.

Vaasje, blauw/wit
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.

Entouragehanger GG
Resultaat: 290 EUR

Hanger GG 585/000 met briljant. Dubbele entourage hanger met briljant bezet, ca 1.00 crt tcr p2, grootte 21x14 mm. ca 2.8 gr

Ivoren beeld
Resultaat: 290 EUR

Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 285 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...

Reiswekker, weerstation
Resultaat: 285 EUR

Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.

2x Kathe Kruse, (Ilseball, Friedebald)
Resultaat: 280 EUR

Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R

Keramieken servies
Resultaat: 280 EUR

Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G

Gouden ring
Resultaat: 275 EUR

Ring GG 750/000 met alexandriet. Grote herenring met ronde bewerking in het midden waarin een rond gefacetteerde Alexandriet, ø 11 mm, is geplaatst. De band van de ring is bewerkt met lijnen. ca 9.7 g...

Dubbelloops geweer
Resultaat: 275 EUR

Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.

Kammer en Reinhardt 127/32
Resultaat: 275 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig, K (ster) R 127 32. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes H.: 36cm.

Plantenstandaard
Resultaat: 275 EUR

Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.

Bronzen salontafel, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.

Boedha beeld
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.

Armband GG met schakels
Resultaat: 270 EUR

Armband GG 585/000 met schakels. Schakelarmband met plaatjes en opengewerkte schakels, om en om, verbonden met ogen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Er zit slijtage in de armba...

Jade coupe op voetstuk
Resultaat: 270 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

Armband bloedkoraal 2 rij
Resultaat: 260 EUR

Armband met bloedkoraal aan een GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen mooie bloedkoralen, tonvorm ca 6x5mm, bevestigd aan een royale langwerpige GG sluiting, 20x9mm, strak model met 3 ron...

Pendant, M. Risetta
Resultaat: 260 EUR

Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G

3 Bijbels
Resultaat: 260 EUR

Drie antquarische boeken; 2x oude grote Rembrandt bijbels deel I en II door C. Hofstede de Groot ca. 1900 (vol met afbeeldingen van Rembrandts schilderwerk, 1 rug is los) Cond.: R en 1x Therese van Du...

Schaakspel
Resultaat: 260 EUR

Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G

Gouden ducaat 1804
Resultaat: 260 EUR

Gouden dukaat 1804, Bataafse republiek Cond.: PR (incl. aankoopbon van FL. 1.200,- )

Dubbel gm armband
Resultaat: 250 EUR

Armband GG, 585/000. Armband met dubbel gourmetschakel, breedte 10 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. ca 16,4 gr lengte 19 cm

Diverse sieraden
Resultaat: 250 EUR

Lot diverse GG 585/000 streeksieraden bestaande uit een langwerpige broche, een ronde broche, een kleine opstaande broche en een fraaie filigrainsluiting. Alles in goede staat.. Totaal ca 18.1 gr

Schilderij, J. van Delden
Resultaat: 250 EUR

J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G

Gouden ducaat 1800
Resultaat: 250 EUR

Gouden dukaat 1800, Bataafse republiek Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.

Bronzen olifant
Resultaat: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

Ivoren beeld, Maria
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R

2 Pijpvaasjes
Resultaat: 250 EUR

Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G

2 Fam Rose rijstkommen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G

Fransgourmet armband
Resultaat: 240 EUR

Armband 333/000 met brede dubbele gourmetschakel. Brede armband, 14 mm, met fantasie gourmetschakel. De armband heeft een bakslot en veiligheden. Lengte 19,5 cm, ca 31.8 gr

GG tientje met rand en collier
Resultaat: 240 EUR

Collier GG 585/000 met GG tientje 1925. GG bewerkte rand met daarin een GG tientje 1925 aan een GG gourmetcollier totaal ca 14.5 gr. Lengte 60 cm

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 240 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (zonder punt), incl. aankoopbon van FL. 3.200,-. Cond.: PR

Spiegel met duiven in kroon
Resultaat: 240 EUR

Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G

Celadon vaas
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.

Munt collier
Resultaat: 235 EUR

Collier met GG 585/000 munthanger met GG munt. Gourmetcollier, breedte 1,6 mm, met gladde strakke munthanger met GG 10 guldenmunt., 1911, Wilhelmina. Lengte 60 cm, ca 14,1 gr

Kathe Kruse, Friedebald
Resultaat: 230 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...

Ivoren geisha
Resultaat: 230 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat H.: 18cm. Cond.: G

Groot Hummel beeld
Resultaat: 230 EUR

Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 226 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

Barnsteen collier
Resultaat: 225 EUR

Barnsteencollier met GG 585/000 sluiting. Fantasiecollier als choker geregen met diverse formaten barnsteen met GG ribslot, ø 10 mm. lengte 50 cm

Schakelarmband GG
Resultaat: 225 EUR

Schakelarmband GG, 585/000, met bewerking. Armband, 10 mm breed, bestaande uit langwerpige plaatjes bevestigd met fijne ketting en voorzien van strakke lijngravures. De armband heeft een bakslot met v...