Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R
Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.
Twee oude Deens porseleinen Royal Copenhagen vazen; 1x groot met zeilschip voor de kusr nr. 2141/67 (chip) en 1x met decor van paardebloesem 174/232, 22,5-27cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen serviezen ca. 1930; 1x mokkaservies met blauw CHinees decor (9-delig), bestaande uit koffiekan, melk- en suikerpot, 6 kop&schotels in goede staat, en 1x theeservies (oranje-ro...
Hollandse 17e eeuwse polychrome tulptegel (chips bij rand) 13x13cm. Cond.: R
Twee delen antiek porselein, kleine dekselterrine ca. 1900 onduidelijk gemerkt, ( oude haarscheuren onderop) en een kaarskandelaar met liggende engel, ca. 1900 (chip) 12-+16cm.
Prachtige antieke plateel tabakspot "Poorters Toeback nr. 321", J en A C.v.R Ivora Gouda Holland. In goede originele staat 20xø13cm.
Prachtig model plateel vaas met polychroom Jugendstil decor. Gemerkt Ivora Gouda 206 DE Gouda. Chip aan de voet en stuk ingelijmd 30x14x14cm. Cond.: M-R
Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G
Fraaie antieke Chinese 3-delige tabaksset bestaande uit; tablet, sigarettendoos en asbak (lipje asbak eraf). Deksel bewerkt met een tempel op rots, tablet bewerkt met floraal decor ca. 1900. tweekleur...
Oude Duitse Westerwald steengoed klepkan 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø14cm.
Kavel van 7 diverse tegels (Makkum etc. ) 20e eeuw 7-11cm. Cond.: G
Twee snuifflesjes: 1x Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm. en 1x oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,...
Twee porseleinen vazen ca. 1900 met monogram J.P. (handbeschilderd met bloem- en gouddecor). 1 Lus is gelijmd, verder in goede originele staat 23x12x9cm.
Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G
Oud Boch keramieken kaststel ca. 1920 van Royal Sphinx Belgium met molen en landschapsdecor in goede originele staat 46x15x15cm. en 26xø13cm.
Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.
Oud Duits porseleinen KPM vaasje met als voorstelling een halfnaakte vrouw met fruit en koren in goede staat 9x9x6,5cm.
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G
Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr
Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.6 gr
Collier van tijgeroog met zilveren karabinsluiting. Collier met grote, ø 16 mm, en kleine 6 mm kralen. Lengte 52 cm
Lot diverse sieraden bestaande uit 2 horloges, een pulsar en citizen, 2 plaatarmbanden, onedel en 3 gespen.
Zilveren theeschep 835/000, bak met afbeelding van schaatsende man en vrouw in duwslee, gevlochten steel bekroond door molen met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij Haarlem ca. 1930. L. 7cm., ...
Zilveren suikerschep 835/000, kolenschep model, bewerkte steel met bokkepoot. MT.: Pako, Rhenen anno 1950, L.11cm., ca. 16gr.
Zilveren 835/000 suikerschep, getorste steel bekroond door een apostel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. L.12cm., ca. 10gr.
Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.
Lot divers. Bestaande uit 2 slavenbanden, 3 horlogehouders, een horlogeketting 4 broches, 2 hoedenspelden, een bril, een ring en een sjaalklem
Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm
Set zilveren 900/000 sieraden bestaande uit filigrain oorclips, ø 21 mm en een filigrain ring, ø 22 maat ø 53. En een grote filigrain hanger in de vorm van een soort pauw met gourmetcollier, lengte 6...
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
Michel Ciry 1944 (1919 Frankrijk - ), ets op papier, stadsgezicht Parijs 10x8cm. Cond.: G
W. v.d. Heide, olieverf op paneel, Twentse boerderij met kippen 24x30cm. Cond.: G
Antieke Deense landkaart van Captain J.H. Mansa N.B.K. 1840. Randschade en vochtvlekken 72x52cm. Cond.: M-R
A. overlaet Fecit 1765, 18e eeuwse ets op papier voorstellend mosselvissers en schepen 12,5x10cm. Cond.: G
Böhm fecit 1744, ets op papier, haven met ruïne 7,5x8,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bergachtig landschap met kasteel 11x9cm. Cond.: G
Tinnen Jugendstil fruitschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 8x28x19cm.
Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G
Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Antieke miniatuur met gestoken houten lijst 3,5x8,5x2cm. Cond.: G
Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R
Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenstandaard met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...
Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.
Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G
Bronzen penning, geboorte Prinses Beatix 31.01.1938 door M. Kutterink (Begeer1166). Voorzijde zittende baby, keerzijde oranjeboom met 2 engeltjes met lint ø60mm
Russische koperen munt van 2 kopeke anno 1814 (Tsaar Alexander I van Rusland), Cond.: ZF
Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.
Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...
Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.
Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.
Drie delen antiek been en ivoor; 1x Afrikaanse olifant van ivoor, 1x olifant van been en 1x vogel van been 2-4cm.
Oude Makkums keramieken schotel met blauw floraal decor en geschulpte rand (1 chip) Cond.: R-G ø26cm.
Oude Deense keramieken plaquette, gemerkt Söholn Bornholm Denmark Stentön nr. 3541. Voorstellend een vrouw in kledendracht met meerkleurig glazuur 43x20x3cm. Cond.: G
Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...
Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.
Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...
Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G
Grote oude keramieken vis-schaal en deksel met haring erop ca. 1920. Gemerkt Swanborn, in goede staat (bakfout) 13x30x15cm.
Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G
Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr
Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G
Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr
Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Karl Behling 1919 (Duitse School), houtsnede op papier, "Neuende" 25x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G