Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren leeuwenwagen 2
Zilveren leeuwenwagen

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Beker met deksel 22
Beker met deksel

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Groot zilv. bestek 15
Groot zilv. bestek

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Kastanjevaas met deksel 241
Kastanjevaas met deksel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Sigaren koker 50
Sigaren koker

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Grote hengselmand 144
Grote hengselmand

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Hengselmand 266
Hengselmand

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 673
Zilveren bestek

Resultaat:

665 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 471
Zilveren theeservies

Resultaat:

660 EUR

Verkocht
Zilveren soezenmand 45
Zilveren soezenmand

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 17
Zilveren theeservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel 42
Zilveren tafelbel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
13-Delige bonbonset 164
13-Delige bonbonset

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Reiscouvert, 18e eeuw 18
Reiscouvert, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 48
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Tafelmessen 139
2 Tafelmessen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Zilv. zoutvaatjes 75
2 Zilv. zoutvaatjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilv. naaldenkoker 448
Zilv. naaldenkoker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kristallen bonboniere 370
Kristallen bonboniere

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kristallen beschuitbus 41
Kristallen beschuitbus

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Plated tafelset 221
Plated tafelset

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 465
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 514
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 196
Zilveren schaaltje

Resultaat:

120 EUR