20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Aquamarijn collier
Resultaat: 20 EUR

Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm

Set zilver
Resultaat: 20 EUR

Titanium set
Resultaat: 15 EUR

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Hanger rose
Resultaat: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr