20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

2x Steiff Pekinees
Resultaat: 30 EUR

Twee originele Duitse Steiff pekinees honden 2e helft 20e eeuw; 1x grote met kaartje "Peky" en knop in oor. 1x Kleine met kaartje "Peky" 8-17cm. Cond.: G

3 Oude teddyberen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse oude teddyberen.

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

9x Solido modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538

5x Bburago 1:18
Resultaat: 30 EUR

Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).

Schildpad pop
Resultaat: 25 EUR

Diverse auto's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R

Mercedes Paul's Model Art
Resultaat: 25 EUR

Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.

4x Ferrari 1:18, Bburago
Resultaat: 25 EUR

Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)

Pop + los hoofd
Resultaat: 20 EUR

2 Poppen
Resultaat: 15 EUR

6 Poppen, divers
Resultaat: 10 EUR