20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

34 Schaalmodellen Rio 1:43
Resultaat: 50 EUR

Kavel met schaalmodellen van Rio 1:43, voornamelijk oldtimers. Meeste auto's zijn in goede conditie.

22 Delen poppenkleertjes
Resultaat: 50 EUR

22 Delen oude poppenkleertjes ca. 1900 en later Cond.: G

2 Hummel poppen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Gummi Hummel popjes met originele kleertjes ca. 1980 in zeer goede staat 28-29cm.

3 Popjes + poppenwagen
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud speelgoed: 1x papier-mache pop ca. 1930, 1x matroos papier mache met vilt (gemerkt VH), 1x negeroïde babypopje en 1x blikken poppenwagen ca. 1950 15-30cm. Cond.: G

22 Delen poppenkleertjes
Resultaat: 50 EUR

3 Poppen
Resultaat: 45 EUR

Kestner Century Doll
Resultaat: 45 EUR

9 Vrachtwagens 1:87
Resultaat: 45 EUR

16x Dinky Collection
Resultaat: 45 EUR

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 40-70cm. Cond.: G

J.D. Kestner 192
Resultaat: 40 EUR

8 Schaalmodellen
Resultaat: 40 EUR

24 Schaalmodellen Brumm 1:43
Resultaat: 40 EUR

Diversen HO spoor
Resultaat: 40 EUR

E. Heubach 275-18/o
Resultaat: 35 EUR

Steiff Tedd en hond
Resultaat: 35 EUR

Twee Steiff dieren uit de 80-er jaren; 1x Eddy (replica van 1909), 1x Hond. Beide met Steiff knopje in de oren. Nagenoeg onbespeeld 33-34cm. Cond.: G

Steiff Teddy clown
Resultaat: 35 EUR

12 Promotiemodellen drank
Resultaat: 35 EUR

5 Popjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude porseleinen popjes ca. 1930; 2x Japan, 2x Hongaarse klederdracht (onduidelijk gemerkt), 1x meisje (onduidelijk met glazen ogen) 6-13cm. Cond.: G

6x Bburago 1:18
Resultaat: 35 EUR

6 Modellen 1:18
Resultaat: 35 EUR

10 Delen poppen-beddegoed
Resultaat: 35 EUR

Tien delen poppen-beddegoed 20e eeuw ca. 30-70cm. Cond.: G

4x Racebaan, Scalextric
Resultaat: 30 EUR

Toverlantaarn
Resultaat: 30 EUR