Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Simon & Halbig 1349 Jutta
Resultaat: 125 EUR

Simon & Halbig pop ca. 1900, gemerkt op het hoofd 1349 Jutta S & H (meisjespop maat 11), gemerkt op het lijf met een rode stempel op de rechterschouder. Porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, o...

Eisenmann en Co 4/10
Resultaat: 125 EUR

Eisenmann en Co pop, gemerkt Einco 4/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met grijze slaapogen en blond haar. Lijf en benen van hetzelfde materiaal (lijkt papier-machee) met vaste polsen H.: 25cm.

Heinrich Handwerk
Resultaat: 125 EUR

Heinrich Handwerk pop, gemerkt 109-6 Germany handwerck. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, gaatjes in de oren, blauw-grijze ogen en blonde haren. Geleed lijf (lijkt papier ma...

Armand Marseille 1894
Resultaat: 125 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM4 DEP made in Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en donkerbruin haar. Composiet lichaam (9 geledingen)...

Armand Marseille Floradora
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse, gemerkt Armand Marseille D.R.G.M. 246/1 Floradora (maat 6). Porseleinen hoofdje en geleed lichaam H.: 53cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop, Dolle
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Dolle 1985 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Tilly
Resultaat: 120 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Tilly 1981 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Nora, Lewi)
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld (80-er jaren); 1x Nora 1981 (33cm.) en 1x Leni 80-er jaren (36cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Ottilie
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Viktoria
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Viktoria 1986 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

Heubach / Koppelsdorf 452.13/10
Resultaat: 120 EUR

Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach / Koppelsdorf 452. 13/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, donkerbruine slaapogen en zwart gemodelleerd haar. Li...

Simon & Halbig 60
Resultaat: 120 EUR

Pop, gemerkt Simon & Halbig O O Germany 60 (malnummer 1294). Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen met echte wimpers en blonde pruik. Lijfje met 9 geledingen (g...

Kathe Kruse, Hänschen
Resultaat: 120 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hänschen in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

G & S 6 Germany
Resultaat: 115 EUR

Waarschijnlijk Guttmann & Schiffnie pop (of Gans en Seyfarth), gemerkt G&S 6 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, geen oorringen, donker grijsblauwe ogen en bruin haar. Compo...

Speelgoed auto
Resultaat: 110 EUR

Duitse blikken auto (Western Germany HP2 HP-001) in originele doos 50-er jaren. Nagenoeg onbespeeld met sleutel, auto rijdt en mannetje doet de deur open Cond.: G

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 110 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later 40-50cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Lottchen
Resultaat: 110 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Lottchen 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Pop, Germany 7
Resultaat: 110 EUR

Pop, gemerkt Germany 7, biscuit hoofd met gesloten mondje, blauw-grijs beschilderde ogen(beschadigd) en gemodelleerd haar. Papier Machee lijf (5 geledingen) met vaste polsjes, gekramde naad op zijkant...

Kathe Kruse, 60-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Oude Duitse Kathe Kruse pop uit de 50-er/60-er jaren, licht bespeeld (geen naad achterop het hoofd) 37cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Felicitas
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Felicitas 1984 in doos, onbespeeld 51cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Daniel
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Daniel 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

23 Bouwpakketten
Resultaat: 110 EUR

Leuk kavel van 23 bouwpakketten, ongebruikt in doos. Revell: H-7211, 7409, 7275, 7273, 7379. Matchbox: PK-4112, PK-4106, PK-4154, PK-2103, PK-2105, PK-2102, PK-303, 2x PK-6116, PK-6121, PK-7105. Jo-Ha...

32x Brumm modelauto's
Resultaat: 106 EUR

Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...

Kathe Kruse pop, Livia
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Livia 1983 in doos (doos beschadigd), onbespeeld 47cm. Cond.: G