Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 200 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met echt haar en stoffen lichaam. Ingebonden hoofd met beschilderde ogen en mond. Naden achterin de benen en armen. In zeer goede staat (licht bespee...

S.F.B.J. 236
Resultaat: 190 EUR

S.F.B.J. pop, gemerkt S.F.B.J. 236. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe glazen ogen en donkerblond oud pruikje. Composiet babylijf met gebogen ledematen, ene been krommer dan de andere (kikkerlijf)...

Ca. 40 Schaalmodellen
Resultaat: 185 EUR

Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.

Heinrich Handwerck, S & H
Resultaat: 175 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G

Kestner 211
Resultaat: 170 EUR

J.D.K. Kestner pop, gemerkt op hoofd made in Germany F 10 211 J.D.K. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Composiet Toddlerlijf met gelede hande...

Googly pop
Resultaat: 170 EUR

Googley pop, ongemerkt (of met naar beneden gekeerd half maantje?). Porseleinen hoofdje met donkergrijs geschilderde ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet lichaam (5 geledingen) met geschilderde ...

Jumeau DEP 7
Resultaat: 165 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP 7. Biscuit hoofdje met oorbelletjes, open mond, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en rood haar. Composiet (hout?) lichaam (11 geledeingen) met losse polsjes en gelede handen H.:...

Kathe Kruse pop, Käthlichen
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Duitse Kathe Kruse pop, Kätlichen 80-er jaren in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Adeline
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Adeline 1985 in doos, onbespeeld 50cm. Cond.: G

K.R. Simon - Halbig 126
Resultaat: 160 EUR

K.R. Simon - Halbig pop, type "Mulatte", gemerkt op het hoofd K (ster) R Simon Halbig Germany 126. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein H.: ...

Kathe Kruse, Ilsebill
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill 80-er jaren, onbespeeld 52cm. Cond.: G

Kaiserbaby
Resultaat: 150 EUR

Kaiserbaby, gemerkt op hoofd "2 Germany". Geleed lichaam (5 geledingen) met krommen beentjes en vaste polsjes. Hoofdje met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar H.: 32cm.

Kestner 148
Resultaat: 150 EUR

Kestner pop gedateerd 1890, gemerkt op hoofd 7 1/2 148. Biscuit hoofd met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en rode pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmpjes en handjes. H.: 43-44cm...

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 150 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen. Ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond. Gaatje op de knie, gaatje op de h...

27 Modelauto's Vitesse
Resultaat: 150 EUR

Mooi kavel met 27 modelauto's van Vitesse 1:43. Modellen: 500, 401.2, 411, 410, 281, 383, 490, 391, 450, 410, 620, 380, 282, 550, 631, 032, 684, 681, 691, 560, 054B, 067A, 055A, VMC99030 1x Toyota Lan...

Kathe Kruse, jongen
Resultaat: 140 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, jongen 80-er jaren in doos, onbespeeld 50cm. Cond.: G

Chinees dobbelspel
Resultaat: 135 EUR

Oud vooroorlogs Chinees spel ca. 1930. Dobbelsteenspel en speelstukken zijn van been en hout (Mahjongg?). In origineel schuifblik en in goede originele staat 9x19x13,5cm.

Grace S. Putman
Resultaat: 135 EUR

Pop genaamd "Bye Lo baby" van verschillende makers o.a. Kestner (verschillende delen door verschillende makers), gemerkt op het hoofd "by Grace S. Putman", gemerkt op het lijf met een rode stempel. Bi...

J.D. Kestner pop
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse pop (jongen) ca. 1930, J.D.K. Kestner nr. 14. Porseleinen hoofd met geschilderd haar, slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Babylichaam (overgeschilderd) H.: 41cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Ilsebill
Resultaat: 130 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill?, waarschijnlijk 60-er/70-er jaren met stoffen lichaam, naden in de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Fritzel
Resultaat: 130 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Fritzel (1986) in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

100+ Schaalmodellen
Resultaat: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.

2x Kathe Kruse, 80-er jaren
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; 1x Däumlinchen (34cm.) en 1x Claudia (38cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Mimerle
Resultaat: 130 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Mimerle 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G