Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw 6009
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese zuil 6006
Chinese zuil

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Penselenvaas, groot 6013
Penselenvaas, groot

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bloempot, blauw/wit 6014
Bloempot, blauw/wit

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote Fam Verte vaas 6037
Grote Fam Verte vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Porseleinen klokkenstel 6002
Porseleinen klokkenstel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese dame 6004
Chinese dame

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas 6322
Fam Verte vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
5 Kop & schotels 6535
5 Kop & schotels

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Hummel beeld + beer 6353
Hummel beeld + beer

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
2 Rijstkommen, figuur 6531
2 Rijstkommen, figuur

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Wierookpot met glazuur 6265
Wierookpot met glazuur

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Groot KangXi bord 6028
Groot KangXi bord

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Fam Verte vaas 6031
Grote Fam Verte vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Satsuma schaal met messing 6368
Satsuma schaal met messing

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas 6007
Fam Verte vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vaas, geel glazuur 6299
Vaas, geel glazuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vaasje, blauw/wit 6304
Vaasje, blauw/wit

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Keramieken servies 6176
Keramieken servies

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Boedha beeld 6394
Boedha beeld

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Jade coupe op voetstuk 6015
Jade coupe op voetstuk

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6026
2 Imari vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Pijpvaasjes 6287
2 Pijpvaasjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Fam Rose rijstkommen 6536
2 Fam Rose rijstkommen

Resultaat:

250 EUR