20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Aquarel, Frankrijk 7493
Aquarel, Frankrijk
Geen vanafprijs
Ets, Martin van Waning 1227
Ets, Martin van Waning

10 EUR

2 Etsen 1237
2 Etsen
Startprijs 10 EUR
Schilderij, 8-kantig 1291
Schilderij, 8-kantig
Startprijs 10 EUR
Ets, Venetië 1294
Ets, Venetië
Startprijs 10 EUR
Duitse ets 1297
Duitse ets
Startprijs 10 EUR
Oude gravure 1299
Oude gravure

15 EUR

Oude ets 1305
Oude ets
Startprijs 10 EUR
Portret Cs/68 1311
Portret Cs/68

10 EUR

4 Antieke gravures 1332
4 Antieke gravures

10 EUR

Religieuze prent 1423
Religieuze prent
Startprijs 10 EUR
Ets, Frits Hartmann 1579
Ets, Frits Hartmann
Startprijs 10 EUR
Ets, Rob Langbein 1581
Ets, Rob Langbein
Startprijs 10 EUR
Antiek anker 2298
Antiek anker

12 EUR

Album Indonesië 2905
Album Indonesië

10 EUR

Album Verenigde Naties 2922
Album Verenigde Naties
Startprijs 10 EUR
Album Tsjechoslowakije 2935
Album Tsjechoslowakije
Startprijs 10 EUR
40 Humor kaarten 2942
40 Humor kaarten

20 EUR

6 Poppen, divers 3111
6 Poppen, divers

10 EUR

Kestner Century Doll 3126
Kestner Century Doll

45 EUR

Bijzettafel 4206
Bijzettafel

10 EUR

Duitse bolvaas ca. 1910 6054
Duitse bolvaas ca. 1910

10 EUR

2 Franse borden 6252
2 Franse borden
Startprijs 10 EUR
2 Satsuma vazen 6357
2 Satsuma vazen

15 EUR