Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

24 Schaalmodellen Brumm 1:43
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 24 mooie schaalmodellen van het merk Brumm, schaal 1:43. Onder andere diverse oude racewagens en oldtimers.

Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere grote vergulde bronzen Franse pendule ca. 1850 met putti, druivenranken, bokje en rocailles. Origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag (uurwerk St. Marti). Mooie vergulding en in zeer goed...

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...

Regelateur
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat

Vuurvergulde pendule, marmer
Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met tortelduiven, rozen, fakkel en pijlenkoker ca. 1850, met wit marmer. Achtdaags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat (1e verguldin...

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.

Secretaire
Startprijs 750 EUR

Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...

Kastje + etagere
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...

Biedermeier tafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.