Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen schaaltje 5500
Glazen schaaltje
Startprijs 125 EUR
Dekseldoosje, Lalique 5501
Dekseldoosje, Lalique
Startprijs 90 EUR
Murano spiegel 5502
Murano spiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Copier Whiskyglas 5503
Copier Whiskyglas

Resultaat:

80 EUR

2 Glazen vazen, Malta 5504
2 Glazen vazen, Malta
Startprijs 75 EUR
Art Deco schaaltje 5505
Art Deco schaaltje
Startprijs 30 EUR
Glazen vaas, zilv. overlay 5506
Glazen vaas, zilv. overlay
Startprijs 50 EUR
Opaline siervaas 5507
Opaline siervaas
Startprijs 80 EUR
Karaffen set 5508
Karaffen set
Startprijs 140 EUR
Boheemse rode vazen 5509
Boheemse rode vazen
Startprijs 75 EUR
Boheemse vaas, 19e eeuw 5510
Boheemse vaas, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Tafelstukken 5511
2 Tafelstukken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen servies 5512
Glazen servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5513
Glazen vaas

Resultaat:

30 EUR

Galle stijl vaas 5514
Galle stijl vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Jugendstil glaswerk 5515
2x Jugendstil glaswerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Glas-in-Lood raam 5516
Glas-in-Lood raam

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5517
Glazen vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Glazen vaas, Maastricht 5518
Glazen vaas, Maastricht

Resultaat:

60 EUR

Glazen schenkkan 5519
Glazen schenkkan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Lampekapjes 5520
3 Lampekapjes

Resultaat:

30 EUR

Kristallen set 5521
Kristallen set
Startprijs 15 EUR
Boheemse vaas, meander 5522
Boheemse vaas, meander
Startprijs 40 EUR
Handgeslepen bonbondoos 5523
Handgeslepen bonbondoos
Startprijs 50 EUR