Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album Ned. kolonie
Startprijs 30 EUR

Stockboek Ned. koloniën, voornamelijk gestempeld (veel zegels).

Album diversen
Startprijs 50 EUR

Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Doosje kaarten
Resultaat: 350 EUR

Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G

2 Stockboeken divers
Resultaat: 70 EUR

Twee stockboeken met zegels uit diverse landen buiten Europa

Album, motiefverzameling
Startprijs 50 EUR

Davo album, motief "Ver. Europa", voornamelijk pf.

2 Davo albums Ned. kolonie
Startprijs 50 EUR

Twee Davo albums Ned. kolonie, voornamelijk ongeb./ pf.

3 Albums Ned. kolonie
Startprijs 70 EUR

Drie albums met veel materiaal Ned. kolonie */**/0

Album divers
Resultaat: 70 EUR

Album met diverse landen buiten Europa waaronder Eng. koloniën (Egypte, Perzië)

Yvert Album
Resultaat: 40 EUR

Yvert Album Israel 1950/1964 collectie met ongeb./ pf.

Stockboek Hongarije
Resultaat: 140 EUR

Collectie Hongarije met veel zegels in extra dik stockboek.

2 Stockboeken, ruimtevaart
Resultaat: 40 EUR

Twee dikke stockboeken , ruimtevaart motief, ongeb. / pf.

Album, motief 1960
Startprijs 50 EUR

Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.

Album Italië
Startprijs 70 EUR

Verzameling Italië 1955/1974 postfris in album

Album NL
Resultaat: 70 EUR

Davo album Nederland + OG (Ned. cat. waarde : € 1780,-)

Album Griekenland
Startprijs 70 EUR

Album Griekenland 1927/1987 (FDC's, brieven, zegels)

Stockboek divers
Resultaat: 55 EUR

Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa waaronder Engelse koloniën (veel zegels)

Stockboek divers
Resultaat: 50 EUR

Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa (veel zegels)

2 Stockboeken Duitsland
Resultaat: 75 EUR

Twee extra dikke stockboeken Duitsland (veel zegels)

Album DDR
Resultaat: 35 EUR

D.D.R. (Duitsland) spec. verz. z.g. "gedenkbladen" met zegels en spec. stempels 60-er jaren.

Stockboek BRD + Berlijn
Startprijs 175 EUR

Stockboek BRD + Berlijn met ca. 2200 verschillende zegels. Boek vertegenwoordigd een hoge cataloguswaarde

Stockboek Finland
Startprijs 200 EUR

Stockboek Finland met ca. 1150 verschillende zegels en blokken. Hoge cataloguswaarde

Stockboek Noorwegen
Startprijs 175 EUR

Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde