20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Wandkandelaars, engel 2000
Wandkandelaars, engel
Startprijs 475 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2001
2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 800 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2002
2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 800 EUR
Lampje met Pierrot 2003
Lampje met Pierrot
Startprijs 275 EUR
Lampevoet 2004
Lampevoet
Startprijs 220 EUR
2 Cloisonne vazen, Anabel 2005
2 Cloisonne vazen, Anabel
Startprijs 850 EUR
2 Chinese bronzen vazen 2006
2 Chinese bronzen vazen
Startprijs 350 EUR
2 Wandkandelaren 2007
2 Wandkandelaren
Startprijs 400 EUR
Hanglamp, 3 kelkjes 2008
Hanglamp, 3 kelkjes

225 EUR

Chinese vaas met vogels 2009
Chinese vaas met vogels
Startprijs 230 EUR
Hanglamp 2010
Hanglamp
Startprijs 300 EUR
Cloisonne vaas 2011
Cloisonne vaas
Startprijs 300 EUR
Tibetaans hoofddeksel, vogels 2012
Tibetaans hoofddeksel, vogels
Startprijs 225 EUR
Empire kandelaren 2013
Empire kandelaren
Startprijs 1.200 EUR
2 Olielampen 2014
2 Olielampen
Startprijs 100 EUR
Scheermessen set 2015
Scheermessen set
Startprijs 195 EUR
2 Kandelaren, 17e eeuw 2016
2 Kandelaren, 17e eeuw
Startprijs 800 EUR
2 Kandelaars, figuren 2017
2 Kandelaars, figuren
Startprijs 120 EUR
Kist, 19e eeuw 2018
Kist, 19e eeuw

1.050 EUR

Monstrans 2019
Monstrans
Startprijs 120 EUR
Pronkvitrine, 19e eeuw 2020
Pronkvitrine, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
2 Kandelaars, beelden 2021
2 Kandelaars, beelden
Startprijs 90 EUR
2 Bronzen vazen 2022
2 Bronzen vazen
Startprijs 400 EUR
Tafellamp met beeld 2023
Tafellamp met beeld
Startprijs 120 EUR