Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koffiemolen
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke kruideniers-koffiemolen van gietijzer met twee swingwielen en koperen reservoir. In goede originele staat 62x30x26cm.

Tafelopzet met brons
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen met keramieken tafelopzet 20e eeuw met putti, in goede staat 33xø22cm.

Antieke plafondlamp
Startprijs 140 EUR

Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.

2 Jugendstil vazen
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 80 EUR

Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.

Jugendstil schaal
Startprijs 90 EUR

Antieke vergulde Jugendstil schaal met amandelgeslepen kristallen binnenschaal (2 minimale chips) en decor van aardbeienranken 12xø22cm. Cond.: G

2 Messing bakken
Resultaat: 100 EUR

Twee oude messing Jugendstil jardinieres 20e eeuw met zweepslagmotief en vrouwenbustes. inclusief losse binnenbakken in goede staat 17x49x17cm.

Etagere
Startprijs 190 EUR

Prachtige hoge antieke Jugendstil bewerkte etagere-tafel met zweepslag bloemenmotief op de bladen en poten ca. 1900. 110x35x35cm. Cond.: G

Heilig Hart beeld
Startprijs 175 EUR

Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G

Bronzen vaas
Startprijs 240 EUR

Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G

Ikoon houder
Startprijs 35 EUR

Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.

Jugendstil handspiegel
Resultaat: 25 EUR

Oude Jugendstil-stijl messing handspiegel 20e eeuw in goede staat 25cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Oude tafel-petroleumlamp in Jugendstil-stijl 2e helft 20e eeuw van compositie metaal 70cm. Cond.: G

Fotolijstje met spiegel
Startprijs 50 EUR

Oude massief bronzen fotolijst met spiegel (in rococo stijl) 20e eeuw, versierd met putti en rozen 31x20cm. Cond.: G

Jugendstil schaal
Resultaat: 70 EUR

Messing gegoten Jugendstil jardiniere ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief en vrouwenbustes. In goede originele staat 18x49x17cm.

Marmelade-houder
Resultaat: 50 EUR

Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.

Biedermeier kistje
Resultaat: 40 EUR

Prachtig 19e eeuwse Biedermeier lepeldoos met benen pootjes en geschulpte vormgeving in goede staat (sleutel mist) 5x20x1,5cm.

Boulle kistje
Startprijs 195 EUR

Prachtige antieke Boulle sieradenkist met koperinleg, schildpad en parelmoer inleg ca. 1870. Kleine oude restauratie, inlegwerk is goed 21x6x16cm. Cond.: G

Parelmoer theekistje
Startprijs 110 EUR

Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R

Eiken kistje, boek
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse bijbelkist met metalen beslag en slot (Duitsland) in goede staat 10x45x36cm.

Mahonie schrijfkist
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniefineer op eiken schrijfkist ca. 1830 (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 15x44x24cm.

Wortelnoten kistje
Resultaat: 35 EUR

Kleine 19e eeuwse wortelnoten fineer schrijfkist, recentelijk gerestaureerd in goede staat 6x25x19cm.

Mini-bar
Resultaat: 130 EUR

Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G