Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hangvitrine
Resultaat: 85 EUR

Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G

4 Delen koper
Resultaat: 30 EUR

Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G

2 Koffers
Resultaat: 35 EUR

Twee oude koffers: 1x speciale sieraden juwelierskoffers voor ringen etc. 40x32x7cm. en 1x lederen aktentas 33x44x17cm. Cond.: G

2 Pianokandelaars + pot
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.

Marmeren console
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Petroleumlamp ca. 1880 met drie 2-lichts kaarskandelaars en engelen (kap is niet origineel) 50x58x60cm. Cond.: R

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x koffiemolen, 1x schenkmaat, 1x koperen met tinnen koffiekan 15-27cm. Cond.: G

Borstelset + diversen
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

Wandbord
Startprijs 60 EUR

Grote antieke 2-dimensionale terracotta wandschotel ca. 1880 Duitsland. Voorstelling van een riviergezicht en kasteel, nr. BB 5066. Achterkant heeft een chip. 8xø47cm. Cond.: R-G

2 Opbergkisten
Resultaat: 40 EUR

Twee opbergkisten; 1x Kampfer koloniaal met koperen beslag en grepen ca. 1900 25x58x31cm. en 1x eikenhouten kist ca. 1900 36x24x30cm. Cond.: G

2 Boeken
Startprijs 20 EUR

Twee antiquarische boeken: 1x Jeanne D'Arc par Gabriel Hanotaux, Hacette et Cie en 1x Le Liberatuer de La Chretiente Jean Sobieski 19e eeuw 24-30cm. Cond.: R

Bureaulampje Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.

3 Delen messing
Startprijs 60 EUR

Drie delen 19e eeuws messing: 1x Engelse kandelaar ca. 1830, 1x blaker ca. 1830 en 1x kolentang 11-25cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G

Kraantjeskan
Startprijs 30 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G

3 Delen P. Regout
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout

Boom met bloemen
Startprijs 150 EUR

NIET GELEVERD