Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken bordenrek
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G

Kleine globe
Startprijs 80 EUR

Kleine blikken gelithografeerde globe ca. 1920, gemaakt door Chadvalley Co. Ltd. England. In goede originele staat 20xø12cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Kleine opaline-glazen hangpetroleumlamp ( zgn. schippertje) ca. 1880 in goede staat 44xø32cm.

Schaakspel
Resultaat: 260 EUR

Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G

5 Koperen pannen
Resultaat: 180 EUR

Vijf koperen steelpannen in goede originele staat ø17-ø20cm.

Menora kandelaar
Startprijs 40 EUR

Bronzen Joodse menora 7-lichts kaarskandelaar ca. 1900 met zeskantige voet in redelijke staat 28x26x11,5cm.

Adelaar met horloge
Startprijs 60 EUR

Oude houtgestoken zakhorloge-houder met zakhorloges ca. 1930, voorstellen een American eagle. Zakhorloge is Russisch en defect 18x15x9cm. Cond.: G

Speksteen plaquette
Startprijs 60 EUR

Spekstenen plaquette met houten omlijsting, voorstellend een boerenfamilie met koeienspan in goede staat 12x15x2cm.

Masker
Resultaat: 30 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker in goede originele staat 30x25x10cm. Cond.: G

Glazen auto onderdelen
Resultaat: 80 EUR

Kavel oude auto-onderdelen ca. 1960, model Glas 1700 (lichte oxidatie) 9-15cm. Cond.: R-G

Zwaard + 2 dolken
Startprijs 30 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

Inktstel + Aker
Resultaat: 75 EUR

Jugendstil gietijzeren inktstel ca. 1900 24x30x13cm. en een kopergenagelde 19e eeuwse hengselemmer 31xø34cm. (inktstel zonder binnenglaasjes) Cond.: G

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 40 EUR

Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G

2 Kistjes + Weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse koloniale kisten met koperen beslag 50x24x13cm. en 37x34x34cm. en een 19e eeuwse weegschaal 33x16x30cm. Cond.: G

Theedoosje
Resultaat: 30 EUR

Palisanderhouten 19e eeuwse theedoos met plated "thee", origineel slot. sleutel en binnenwerk 8x11,5x9cm.

Smeedijzeren lamp
Resultaat: 50 EUR

Smeedijzeren hanglamp ca. 1900 met 4 lichtpunten voor kaarsen in goede staat 80x60x60cm.

Bronzen dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Bronzen 19e eeuwse dekseldoos in Empire stijl met handgeschilderd damesportret, gesigneerd M. Stielen. In goede originele staat 3,5x9,5x7cm.

Scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Grote messing stormlamp ca. 1900, geëlectrificeerd 50xø33cm. Cond.: R

3 Handwaaiers
Startprijs 25 EUR

Drie oude handwaaiers 1e helft 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Plaquette, historisme
Startprijs 70 EUR

Historisme koperen bewerkte plaquette ca. 1880 met als voorstelling een romantisch paar (nieuwere lijst) 34x28cm. Cond.: G

Set in koffer
Resultaat: 20 EUR

Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G

Pokenset
Startprijs 30 EUR

Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.

3 Koperen kannen
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek koper: 1x kraantjeskan ca. 1800, 1x ketel, gegraveerd met Chinese voorstellingen ca. 1880 en 1x koffiekan ca. 1900 Cond.: G

3 Delen religieus
Startprijs 25 EUR

Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G