19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Schilderij, Jan te Wierik 1564
Schilderij, Jan te Wierik

1.200 EUR

2 Bronzen beelden 5002
2 Bronzen beelden

1.200 EUR

3 Delen ivoor 5805
3 Delen ivoor

1.200 EUR

Vuurvergulde pendule 3548
Vuurvergulde pendule

1.150 EUR

Trekpotje, 18e eeuw 6119
Trekpotje, 18e eeuw

1.150 EUR

Rijring GG/WG diamant 153
Rijring GG/WG diamant

1.100 EUR

Bloedkoraal camee 182
Bloedkoraal camee

1.100 EUR

Waterpot, Fam. Verte 6039
Waterpot, Fam. Verte

1.100 EUR

Bijbel 1856, zilv. sloten 16
Bijbel 1856, zilv. sloten

1.000 EUR

Ikoon 1223
Ikoon

1.000 EUR

Trekpotje, 18e eeuw 6118
Trekpotje, 18e eeuw

1.000 EUR

Horloge GG met briljant 335
Horloge GG met briljant

925 EUR

Schilderij, 2 dames 1011
Schilderij, 2 dames

900 EUR

Chinese trekpot 6319
Chinese trekpot

900 EUR

Essenhouten Duitse kast 4002
Essenhouten Duitse kast

850 EUR

Eiken boekenkast 4181
Eiken boekenkast

850 EUR

Beeld, ridder 5094
Beeld, ridder

850 EUR

Ivoren wandelstok 5800
Ivoren wandelstok

850 EUR

3 Schaaltjes 6123
3 Schaaltjes

850 EUR

Chinese vaas 6264
Chinese vaas

825 EUR

Schilderij, W. Weissenbruch 1070
Schilderij, W. Weissenbruch

800 EUR

Staande klok 3519
Staande klok

800 EUR

W.G.F. Jansen 1015
W.G.F. Jansen

750 EUR

Beschilderd grenen kabinet 4014
Beschilderd grenen kabinet

750 EUR