Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Bronzen beelden 5002
2 Bronzen beelden

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Beeld, ridder 5094
Beeld, ridder

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot 5104
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Philipp 5019
Bronzen beeld, Philipp

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Beeld, smid 5068
Beeld, smid

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot beeld 5013
Groot beeld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Beeld, smid, groen 5083
Beeld, smid, groen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Art Deco beeld 5086
Art Deco beeld

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Beeld, kozak 5102
Beeld, kozak

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen Kat 5028
Bronzen Kat

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Samac beelden 5060
2 Samac beelden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
5 Aziatische bronzen 5006
5 Aziatische bronzen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barok beeld 5106
Barok beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen meisje met bok 5111
Bronzen meisje met bok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld, Arabier 5082
Beeld, Arabier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Beeld, olifant 5046
Beeld, olifant

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Beeld, kikker 5053
Beeld, kikker

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen Masker 5087
Bronzen Masker

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen vogel, zittend 5090
Bronzen vogel, zittend

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, 2 putti 5056
Bronzen beeld, 2 putti

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen lopende leeuw 5063
Bronzen lopende leeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen dame op bank 5085
Bronzen dame op bank

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese figuur 5039
Chinese figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen Olifant 5061
Bronzen Olifant

Resultaat:

100 EUR