Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Glazen wijnspoeler, 18e eeuw 5501
Glazen wijnspoeler, 18e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Tafelstuk 5505
Tafelstuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Lalique glazen 5508
2 Lalique glazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glas, web 5509
Glas, web

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 Kristallen vaasjes 5566
6 Kristallen vaasjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Delen Lalique 5507
2 Delen Lalique

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Glas-in-Lood 18e-19e eeuw 5528
Glas-in-Lood 18e-19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Glazen dessert-servies 5559
Glazen dessert-servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7x Boheems kristal 5564
7x Boheems kristal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen plant 5540
Glazen plant

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Div. Swarovski 5514
Div. Swarovski

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bolle glazen vaas 5565
Bolle glazen vaas

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Divers glas/kristal 5529
Divers glas/kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bowlpot + 6 glazen 5543
Bowlpot + 6 glazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Kristallen glazen 5563
3 Kristallen glazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristallen stolp 5532
Kristallen stolp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Delen glas 5570
6 Delen glas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Blauwglazen dekselpot 5523
Blauwglazen dekselpot

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Delen kristal 5541
2 Delen kristal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5 Delen glas 5557
5 Delen glas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Glazen object, Jonasson 5513
Glazen object, Jonasson

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karaffen + 3 glazen 5544
Karaffen + 3 glazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Opaline vazen 5548
4 Opaline vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Glazen schalen 5550
2 Glazen schalen

Resultaat:

40 EUR