Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...
Antiek Hollands zilveren pillendoosje. De gecontourneerde scharnierende deksel is met de hand gegraveerd. 835/000, Grootkeur. Jaarletter: W:1856. MT.: Gerrit v. Geelen, Schoonhoven 4.5x4.5x1.5cm., ca....
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...
Choker GG 585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier...
Chique zilveren poederdoos met goud opgelegde stier, voorstellende toreador in arena., 835/000. Buitenlandse makelij. 7.5x7.5cm.
Indonesische School ca. 1950 (Sawarti), aquarel op papier, Indonesisch landschap met vuurboom 36x25cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '70 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, le dialogue avec l'arbre 45x62cm. Cond.: G
J. Singa (Bali), olieverf op paneel, Balinese vrouw 22,5x18,5cm. Cond.: G
R. Dalzy ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs 40x30cm. Cond.: G
Fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van Russisch slijpsel op 835/000 zilveren voet. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca. 1870. ca. 21xø14cm.
Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.
Vijf zilveren miniaturen: Hollands zilveren woonwagen met paard, 835/000, Jaarletter: Q1976 MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Javaanse vrouw bij waterput 835/000 MT.: Niekerk, Schoonhoven, zilveren hondekar ...
Zilveren poederdoos, zonder spiegel, met bloem-en vogelmotief aan bovenkant, 875/000, ø8cm., ca. 98gr.
B. Palsen 1939, olieverf op linnen, berglandschap met huis "Wellhorn und Wetterhorn Grindelwald u. Dahl" 60x80cm. Cond.: G
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.
Hanger WG 750/000, met briljanten. Navettevormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljanten pave gezet. Totaal ca 0.90 crt LP, ca 3.3 gr.
Armband WG 750/000,met briljanten. Schakelarmband met ronde en langwerpige schakels. De 8 langwerpige schakels zijn bezet met 2 rijen met briljanten, totaal ca 1.64 ct.TW/VS. De armband is voorzien va...
Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V"Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U
Zilveren theeschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven 1878. Ca. 10gr.
Collier, zilver 925/000 Y-model. Lang jasseroncollier met aan de uiteinden 2 hoge schoentjes. Lengte 54 cm. ca18,7 gr
Lot zilver, bestaande uit een soort rammelaar met plaatjes en een 3 delig naaigarnituur. ca 66 gr.