19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Nymphenburg, putto 6239
Nymphenburg, putto
Startprijs 25 EUR
Henry Kley, bloemen 1136
Henry Kley, bloemen

80 EUR

Wim van Norden 1129
Wim van Norden

110 EUR

Oude Moorlamp 2013
Oude Moorlamp
Startprijs 550 EUR
Folke Pars 1122
Folke Pars

70 EUR

Schrijn ca. 1880 2006
Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR
2 Jade amuletten 6232
2 Jade amuletten

750 EUR

Stoel 4136
Stoel

90 EUR

Bijzettafel 4129
Bijzettafel
Startprijs 20 EUR
Ets, jager 1517
Ets, jager
Startprijs 40 EUR
Monogram L.A., beekgezicht winter 1086
Monogram L.A., beekgezicht winter

180 EUR

Engelse secretaire ca. 1900 4122
Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR
Ikoon, Moeder Gods, Italiaans 1079
Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Startprijs 350 EUR
Ets M. Bauer, koopman 1072
Ets M. Bauer, koopman

50 EUR

Chinese kom 6196
Chinese kom
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Düsseldorfer Schule 1585
Schilderij, Düsseldorfer Schule
Startprijs 30 EUR
Hein Smit, gouache 1578
Hein Smit, gouache

50 EUR

Hummel, meisje 6189
Hummel, meisje

35 EUR

6 Borden, Timor 6182
6 Borden, Timor

35 EUR

Schilderij 1571
Schilderij

25 EUR

Engelse kaptafel 4086
Engelse kaptafel

150 EUR

Aquarel, Guiseppe Zago 1035
Aquarel, Guiseppe Zago
Startprijs 150 EUR
Commode met brons 4079
Commode met brons
Startprijs 450 EUR
Berenbank 4072
Berenbank

750 EUR