Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

12-delige passerset
Resultaat: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Imarivaas, figuren
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met opgewerkt figurendecor in goede staat 30xø13cm.

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

Fiets, Bauer
Startprijs 100 EUR

Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Beeld, Le Jan
Startprijs 50 EUR

Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.

Nymphenburg, putto
Startprijs 25 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R

Oude Moorlamp
Startprijs 550 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

2 Jade amuletten
Resultaat: 750 EUR

Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...

Engelse kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.

Ets, jager
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School (Arens?), gravure op papier, jager bij boomstronken 33x22cm. Cond.: G

Commode met brons
Startprijs 450 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Berenbank
Resultaat: 750 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

Hummel, meisje
Resultaat: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

6 Borden, Timor
Resultaat: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Startprijs 30 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Hein Smit, gouache
Resultaat: 50 EUR

Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G

Eiken jachtkast
Resultaat: 425 EUR

Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.