Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met opgewerkt figurendecor in goede staat 30xø13cm.
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.
Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.
Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...
Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.
Onduidelijk gesigneerd Duitse School (Arens?), gravure op papier, jager bij boomstronken 33x22cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.
Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.
Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.