Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...
Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Twee oude porseleinen rookverdrijvers en hertje 1e helft 20e eeuw; 1x Chinese rookverdrijver (1 chip), 1x Duitse rookverdrijver, Kerafina Porzellan Bavaria ca. 1950 met landschapsdecor (goed) en 1x he...
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.
Oude porseleinen schelp gemerkt: B.G., 20e eeuw met handgeschilderd decor. 13x7x4.5cm. Cond.:G
Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.
Oude Duits porseleinen dekseldoos met damesportret, gemerkt Bavaria Z.S. en Co 20e eeuw in goede staat 7xø13cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R