Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Rij bloedk. halssnoer
Startprijs 1.250 EUR

Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...

Onduidelijk gesign., paardespan
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G

2 Tinnen schenkkannen
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.

Koektrommel op pootjes
Startprijs 575 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U

Collier WG briljant
Startprijs 1.300 EUR

Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...

Tinnen kraankan, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

2 Rookverdrijvers + hertje
Startprijs 35 EUR

Twee oude porseleinen rookverdrijvers en hertje 1e helft 20e eeuw; 1x Chinese rookverdrijver (1 chip), 1x Duitse rookverdrijver, Kerafina Porzellan Bavaria ca. 1950 met landschapsdecor (goed) en 1x he...

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

2 Spiegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.

2 Ovale lijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.

2 Porseleinen tegels
Resultaat: 300 EUR

Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.

Porseleinen schelp
Startprijs 15 EUR

Oude porseleinen schelp gemerkt: B.G., 20e eeuw met handgeschilderd decor. 13x7x4.5cm. Cond.:G

Dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G

Servies Petrus Regout
Startprijs 40 EUR

Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...

Vierkante vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.

Eiken schooltas 1816
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

Lamp, 3 kelkjes
Resultaat: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Brander + Olielamp
Startprijs 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

3 Rosenthal vazen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.

Pors. dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Oude Duits porseleinen dekseldoos met damesportret, gemerkt Bavaria Z.S. en Co 20e eeuw in goede staat 7xø13cm.

Grote Chin. schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G

Zwaard + 2 dolken
Resultaat: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R