Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Gulden 1793
Startprijs 70 EUR

Zilveren 3-Gulden West-Friesland anno 1793 met mooie patina. Kwaliteit: ZF/P

1/2 Generaliteitsgulden 1749
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 1/2 Generaliteits Gulden van X-stuiver Holland Provincie 1581-1795, anno 1749 Kwaliteit:ZF

Rijderschelling 1681
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Rijderschelling-Overijssel anno 1681, pijlenbundel klop. Kwaliteit: F

Zilv. gulden 1719
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Gulden Overijssel anno 1719, kwaliteit: ZF

Zilv. rijder 1673
Startprijs 120 EUR

Zilveren Dukaten of zilveren Rijder Holland anno 1673. Kwaliteit: ZF

Dukaat Zeeland 1773
Startprijs 70 EUR

Zilveren Dukaat Zeeland anno 1773, met gebogen 7. Kwaliteit: ZF

Bezemstuiver 1791
Startprijs 20 EUR

Zilveren Pijl-of bezem stuiver Zeelandia anno 1791, Kwaliteit: ZF/P

Bezemstuiver 1764
Startprijs 20 EUR

Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P

Bezemstuiver 1738
Startprijs 20 EUR

Zilveren pijl-of bezem stuiver Hollandia anno 1738. Kwaliteit: P

5 Cent 1826
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 5 cent (stuiver) Koning Willem I anno 1826, Brussel. Kwaliteit: ZF/P

5 Cent 1827
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 5 cent (stuiver) Koning Willem I anno 1827 Utrecht. Kwaliteit: ZF/P

10 Cent 1897
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koningin Wilhelmina anno 1897 lang haar. Kwaliteit: P

1 Gulden 1898
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P

1 Gulden 1892
Startprijs 30 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1892. Kwaliteit: ZF/P

Boek, crisisgeld
Resultaat: 25 EUR

Album met diverse biljetten vooroorlogs Duits crisisgeld 28x31x3cm. Cond.: R

1 Ducat 1853
Startprijs 180 EUR

Duitsland - Frankfurt Freie Stadt gouden 1 ducat 1853 Cond.: FR

Diverse munten
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse munten en briefgeld o.a; DDR en diverse munten munten (zilver, nikkel, 10 euro, etc. ) Cond.: G

Zilveren munten
Resultaat: 25 EUR

Zilveren munten: vijf munten van 10 gulden: 1995,1970, 1991 1973.

Blik met jetons
Resultaat: 20 EUR

Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G

Gouden munt 1821
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt 1821 Carl XIV, Sweden-Norge Cond.: ZG