Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3x 25 Gulden Nederland
Startprijs 75 EUR

Drie biljetten van 25 Gulden Nederland + 1 Gulden Nederland 1943, diverse kwaliteiten (ZFR-)

9 Bankbiljetten Ned. Indië/Suriname
Startprijs 50 EUR

Negen bankbiljetten Ned. Indië en Suriname, Cond.: G-FR+

16 Zilv. munten Turkije
Startprijs 150 EUR

Zestien zilveren 9e eeuwse Turkse munten Cond.: ZFR

42 Zilv. munten NL en Ned. Indië
Startprijs 75 EUR

42 Zilveren munten van 25 en 10 cent Ned. Indië en Nederland Cond.: ZFR-PR

6 Diverse munten
Startprijs 30 EUR

Zes munten Perzië, Romeins< Sassaniden Xusro II ca. 600 AD, 1x zilver 5x brons. 317-334 AD Rucinius II + Rome 250 AD Cond.: FR

63 Bronzen munten NL
Startprijs 50 EUR

63 Bronzen munten van 1/2 cent Nederland, diverse jaartallen Cond.: ZFR-PR

42 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

42 Zilveren uit diverse landen (Europa + Azië), Cond.: PR-ZFR-FR

14 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

Veertien zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, Frankrijk (diverse kwaliteiten o.a; FDC + ZFR)

12 Zilv. munten divers
Startprijs 150 EUR

Twaalf zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, België, Frankrijk, Costa Rica (Cond.: FDC-FR)

42 Zilv. munten divers
Startprijs 150 EUR

42 Zilveren munten o.a; Italië, Spanje, Oostenrijk (diverse kwaliteiten)

12 Zilv. munten divers
Resultaat: 100 EUR

Twaalf zilveren munten Europa (Cond.: ZFR)

14 Zilv. munten divers
Startprijs 125 EUR

Veertien zilveren munten wereldwijd o.a; Thailand, Letland, Hongarije, Malta etc. Cond.: ZFR

17 Zilv. munten Turkije
Startprijs 150 EUR

17 Antieke zilveren Turkse munten vanaf 875 AD, diverse heerser (Cond.: ZFR)

12 Munten Israël
Startprijs 110 EUR

Twaalf munten Israël, zilver + nikkel, diverse jaren Cond.: ZFR-FR

12 Antieke loodjes
Startprijs 10 EUR

Twaalf antieke loodjes Cond.: FR-ZFR

3 Zilveren munten
Startprijs 60 EUR

Drie zilveren munten; Spanje, Oostenrijk, Frankrijk Cond.: FR-ZFR

5 Romeinse munten
Resultaat: 70 EUR

Vijf Romeinse munten Denarius Trajan-Hadrian-Republic Ant Pius + Caracalla Cond.: FR-ZFR

Bronzen militaire penning
Startprijs 25 EUR

Bronzen militaire penning (Voor trouwe dienst) Wilehlmina 1890-1940 Cond.: PR

7 Zilv. munten, Turkije
Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren antieke Turkse munten vanaf 875 AD - 1500 AD Cond.: PR

Stuiver bonk 1788
Startprijs 25 EUR

1 Stuiver bonk 1788 (Cylon VOC Galle) Cond.: ZFR

24 Munten Europa
Resultaat: 40 EUR

24 Munten Europa (Zilver + nikkel), Spanje , Engeland Cond.: ZFR-G

2 Zilveren penningen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren penningen; 1x Wilhelmina Medaljeur H. Baars en 1x penning Tsjechië president OSVOBODITEL Med. O. Spaniel in memoriam

3 Zilv. rijksdaalders + penning
Startprijs 50 EUR

Drie munten van 2,5 Gulden (1961, 1964 en 1930), 2,5 Gulden 1961 met klop ooievaar = Den Haag, + zilveren penning kon. Emma 1879-1929

5 Romeinse munten
Startprijs 40 EUR

Vijf Romeinse munten; 3x AS + 2x Nummis/Folles vanaf 150 tot 300 Na Christus Cond.: FR-G