19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Pendule, 19e eeuw 3524
Pendule, 19e eeuw

80 EUR

Marmeren pendulestel 3525
Marmeren pendulestel
Startprijs 130 EUR
Franse comtoise 3526
Franse comtoise

115 EUR

Blauw emaille klokje 3527
Blauw emaille klokje
Startprijs 70 EUR
Friese staartklok 3528
Friese staartklok

150 EUR

Cloisonne klokje 3529
Cloisonne klokje
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten tafelklok 3530
Wortelnoten tafelklok

80 EUR

Vuurvergulde pendule 3531
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR
Tafelklokje 3532
Tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Stoelklok 3533
Stoelklok

200 EUR

Bronzen klok met jongen 3534
Bronzen klok met jongen
Startprijs 350 EUR
Schwarzwald klokje 3535
Schwarzwald klokje

70 EUR

Scheepsklok 3536
Scheepsklok

200 EUR

Klok pendule 3537
Klok pendule
Startprijs 50 EUR
Empire comtoise 3538
Empire comtoise

160 EUR

Bakkersklok, groen/brons 3539
Bakkersklok, groen/brons
Startprijs 170 EUR
Tafelklok 3540
Tafelklok
Startprijs 300 EUR
Art Deco pendule 3541
Art Deco pendule
Startprijs 85 EUR
Houten tafelklokje 3542
Houten tafelklokje
Startprijs 60 EUR
Grunder tafelklok 3543
Grunder tafelklok
Startprijs 200 EUR
Koekkoeks klok 3544
Koekkoeks klok

25 EUR

Klokkenmannetje 3545
Klokkenmannetje

30 EUR

Zaans klokje met rozen 3546
Zaans klokje met rozen

30 EUR

Vuurvergulde pendule 3547
Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR