Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G
Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Vier dierfiguren doosjes: eend, varken, leeuw en olifant. Silver plated (verzilverd). L.ca.4cm., Cond.:U
Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.
A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R
Ring, GG 585/00 met zilver, met Saffier en Diamant. Ring jugendstilstijl, met aan de bovenzijde een vierkant organisch bewerkte kop. In het midden een ovaal geslepen blauw saffier in GG zetting gevat....
Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.
Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R
J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R
Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G
Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U
Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.
Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, gouache op papier, halfnaakte dame 29x39cm. Cond.: G
Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Horloge, GG 585/000, Prima herenmodel. Rond horloge, mechanisch met lerenband. Functioneert.Totaal gewicht 29 gram
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U
Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...
Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R
Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...
Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G
Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 31 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 8 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. c...
Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G
Kavels diverse oude penningen en medailles; 1x "Gold gab ich zu Wehr eisen nahm ich zu Ehr", 1x embleem Rieter Winterthur nr. 164336 R45 Suisse, 2x rijwielambleem, 1x sapeurs Pompiers Courage et Devou...
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U
Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...
Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Art Deco ring WG, 585/000, met onyx en diamant. Ring met langwerpige bovenzijde met in het midden een Onyx waarin een diamant gezet is in een vierkante kast. Om de Onyx zit een bewerkte rand, 15x9 mm...
Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.
Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Verlopend snoer met kralen van Robijnzoisiet 6,6x14,0 mm, rond gefacetteerd.Lengte 44.5 cm, totaal 68.9 gr. Het snoer heeft geen sluiting.
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.
Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd , volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het si...
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G
Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...
Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...