18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Toreador, onduidelijk gesign. 1094
Toreador, onduidelijk gesign.
Startprijs 400 EUR
Henk Albers 1095
Henk Albers
Startprijs 30 EUR
Wim Bos 1096
Wim Bos
Startprijs 400 EUR
Antony Keizer 1097
Antony Keizer
Startprijs 500 EUR
Corneille 1098
Corneille
Startprijs 150 EUR
Corneille 1099
Corneille
Startprijs 150 EUR
Lucebert, olieverf op papier 1100
Lucebert, olieverf op papier
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Italiaans landschap 1101
Schilderij, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Italiaans landschap 1102
Startprijs 300 EUR
Schilderij, tin en fruit 1103
Schilderij, tin en fruit
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, boerderij 1104
Ongesigneerd, boerderij
Startprijs 80 EUR
Ets M. Bauer, portaal moskee 1105
Ets M. Bauer, portaal moskee

300 EUR

Ets M. Bauer, poort 1106
Ets M. Bauer, poort
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, moskee 1107
Ets M. Bauer, moskee
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, kameeldrijver 1108
Ets M. Bauer, kameeldrijver
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, koopman 1109
Ets M. Bauer, koopman
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, vrouw op ezel 1110
Ets M. Bauer, vrouw op ezel
Startprijs 60 EUR
Bomschuiten ca. 1920 1111
Bomschuiten ca. 1920
Startprijs 50 EUR
J. Stork, winter 1112
J. Stork, winter

150 EUR

Schilderij, 19e eeuws landschap 1113
Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR
C. Cornelisz, perziken 1114
C. Cornelisz, perziken

70 EUR

F. Hoos, boerderij met schuur 1115
F. Hoos, boerderij met schuur

250 EUR

Ikoon, Gottesmutter Kazan 1116
Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR
Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw 1117
Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Ikoon, Georg 19e eeuw 1118
Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Ikoon, Heilige Nikolaas 1119
Ikoon, Heilige Nikolaas
Startprijs 325 EUR
J. Thorckes ca. 1900 1120
J. Thorckes ca. 1900
Startprijs 40 EUR
F. Hoos, kerk nabij brug 1121
F. Hoos, kerk nabij brug

160 EUR

Schilderij, 1890 1122
Schilderij, 1890
Startprijs 160 EUR
Aquarel, Indonesië 1123
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1124
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1125
Aquarel, Indonesië

50 EUR

Schilderij, A. Manakoll 1126
Schilderij, A. Manakoll

40 EUR

V.d. AA, Albergen 1127
V.d. AA, Albergen

40 EUR

Schilderij, zigeunerkamp 1128
Schilderij, zigeunerkamp
Startprijs 200 EUR
Aquarel, naakt 1129
Aquarel, naakt
Startprijs 350 EUR
Duits schilderij, koeien 1130
Duits schilderij, koeien
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Duitse expressionist 1131
Schilderij, Duitse expressionist

1.700 EUR

Schilderij, P. v. Delft 1132
Schilderij, P. v. Delft
Startprijs 100 EUR
Schilderij, G.W. Knap 1133
Schilderij, G.W. Knap

180 EUR

Indonesisch schilderij, Soedarno 1134
Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR
V.d. AA, schapen op heide 1135
V.d. AA, schapen op heide

60 EUR

Zeefdruk, Onduidelijk 1136
Zeefdruk, Onduidelijk

80 EUR

Zeefdruk, Guillaume 1137
Zeefdruk, Guillaume
Startprijs 125 EUR
Ikoon, Christus Pantokrator 1138
Ikoon, Christus Pantokrator
Startprijs 300 EUR
Ikoon,Christus op de berg 1139
Ikoon,Christus op de berg

300 EUR

Schilderij J. Guy, fruit 1140
Schilderij J. Guy, fruit

90 EUR

L. Plas, vee 1141
L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR
C.J. v.d. Aa., winterlandschap 1142
C.J. v.d. Aa., winterlandschap

110 EUR

Japans schilderij, gesigneerd 1143
Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 70 EUR
Japans schilderij, gesigneerd 1144
Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Jan Cossaar, kerkinterieur 1145
Jan Cossaar, kerkinterieur
Startprijs 225 EUR
Jan Cossaar, kerkinterieur 1146
Jan Cossaar, kerkinterieur

225 EUR

Schilderij, haven Rotterdam 1147
Schilderij, haven Rotterdam

150 EUR

P.J.A. Wagemans 1148
P.J.A. Wagemans
Startprijs 150 EUR
F. Hoos, huis aan water 1149
F. Hoos, huis aan water
Startprijs 30 EUR
Litho Corneille 1150
Litho Corneille
Startprijs 100 EUR
Schild, biddende moeder 1151
Schild, biddende moeder
Startprijs 50 EUR
Johannes Weiland 1152
Johannes Weiland
Startprijs 400 EUR
F. Hoos, brug met molen 1153
F. Hoos, brug met molen

60 EUR

Strandgezicht schepen 1154
Strandgezicht schepen

40 EUR

F. Hoos, straatje met kerk 1155
F. Hoos, straatje met kerk

120 EUR

Marina Goodier Timochencko 1156
Marina Goodier Timochencko
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Wijsmuller 1157
Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR
Gesigneerd F. Baayens 1158
Gesigneerd F. Baayens

35 EUR

Schilderij, Selhorst, berkenpad 1159
Schilderij, Selhorst, berkenpad
Startprijs 60 EUR
Schilderij, landschap met figuren 1160
Schilderij, landschap met figuren

400 EUR

J. Wouters, schapen 1161
J. Wouters, schapen
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1162
Ongesigneerd, 19e eeuw

40 EUR

Vierhout, stilleven 1163
Vierhout, stilleven
Startprijs 40 EUR
Aquarel, Indonesië 1164
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1165
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1166
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
C. Cornelisz, strand 1167
C. Cornelisz, strand
Startprijs 70 EUR
J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

15 EUR

Schilderij, Berry Brugman 1169
Schilderij, Berry Brugman

360 EUR

Houtsnede, oma met kind 1170
Houtsnede, oma met kind
Startprijs 40 EUR
Krijt tekening 1171
Krijt tekening
Startprijs 60 EUR
Frans van Roe 1172
Frans van Roe
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, markt 1173
Ongesigneerd, markt

170 EUR

Icoon, Nicolaas 1174
Icoon, Nicolaas
Startprijs 160 EUR
Ikoon 1175
Ikoon
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Rasmus 1176
Schilderij, Rasmus
Startprijs 150 EUR
Gravure, Abcoude 1177
Gravure, Abcoude

30 EUR

Ikoon, feestdagen 1178
Ikoon, feestdagen

400 EUR

2 Antieke etsen 1179
2 Antieke etsen

45 EUR

Schilderij 1180
Schilderij
Startprijs 100 EUR
J.J.H. van Leeuwen, strand 1181
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 450 EUR
Schilderij, M.G. Yong 1182
Schilderij, M.G. Yong
Startprijs 100 EUR
Ikoon, Maria met kind 1183
Ikoon, Maria met kind
Startprijs 160 EUR
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

Schilderij, gesigneerd Behr 1185
Schilderij, gesigneerd Behr
Startprijs 300 EUR
Corneille 1186
Corneille
Startprijs 480 EUR
2 Ikonen 1187
2 Ikonen
Startprijs 65 EUR
Albert Naur 1188
Albert Naur
Startprijs 25 EUR
Chinees kunstwerk op zijde 1189
Chinees kunstwerk op zijde
Startprijs 40 EUR