Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Toreador, onduidelijk gesign.
Startprijs 400 EUR

Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G

Henk Albers
Startprijs 30 EUR

Henk Albers (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap 60x80cm. Cond.: G

Wim Bos
Startprijs 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G

Antony Keizer
Startprijs 500 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 150 EUR

Guilliaume Corneille, zeefdruk op papier, naakte vrouw met duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 150 EUR

Guilliaume Corneille '88, zeefdruk op papier, naakte vrouw met kat en duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G

Lucebert, olieverf op papier
Startprijs 300 EUR

Lucebert (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, figuratief abstracte compositie 36x22,5cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, tin en fruit
Startprijs 120 EUR

D. Marin 21e eeuws, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, boerderij
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, portaal moskee
Resultaat: 300 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, poort
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, moskee
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, kameeldrijver
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, koopman
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, vrouw op ezel
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G

Bomschuiten ca. 1920
Startprijs 50 EUR

Haagman? ca. 1930, gouache op papier, bomschuiten met figuren op het strand 49x36cm. Cond.: G

J. Stork, winter
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G

F. Hoos, boerderij met schuur
Resultaat: 250 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.

Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.

Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.

Ikoon, Heilige Nikolaas
Startprijs 325 EUR

Ikoon, St. Joris en de draak met randversiering in Oud-Russcihe stijl 20e eeuw 22,5x28,5cm.

J. Thorckes ca. 1900
Startprijs 40 EUR

J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G

F. Hoos, kerk nabij brug
Resultaat: 160 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, 1890
Startprijs 160 EUR

W.G. Lengkeek 1890, olieverf op paneel, interieur met figuren Cond.: R

Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische wasvrouwen bij rivier 23x27cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Hady), aquarel op papier, Indonesische dorpstraat met figuren 30x25cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Dawarta?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden met berg 36x25cm. Cond.: G

Schilderij, A. Manakoll
Resultaat: 40 EUR

A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R

V.d. AA, Albergen
Resultaat: 40 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G

Schilderij, zigeunerkamp
Startprijs 200 EUR

Monogram HLC 20e eeuw, olieverf op linnen, zigeunerkamp 50x60cm. Cond.: G

Aquarel, naakt
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G

Duits schilderij, koeien
Startprijs 150 EUR

Duitse School ca. 1900 (rest-signatuur?), olieverf op linnen, koeien bij het bos 38x19cm. Cond.: R

Schilderij, Duitse expressionist
Resultaat: 1.700 EUR

Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R

Schilderij, P. v. Delft
Startprijs 100 EUR

P. van Delft, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, G.W. Knap
Resultaat: 180 EUR

G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR

Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G

V.d. AA, schapen op heide
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G

Zeefdruk, Onduidelijk
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G

Zeefdruk, Guillaume
Startprijs 125 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume, zeefdruk op papier, Faces 54x73cm. Cond.: G

Ikoon, Christus Pantokrator
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon, Christus Pantokrator midden 20e eeuw. Rechterhand in zegenend gebaar, linkerhand rustend op de wereldbol in goede conditie 26x22cm.

Ikoon,Christus op de berg
Resultaat: 300 EUR

Russisch icoon 19e eeuw, de verheerlijking van Christus op de berg Tabor. Christus geflankeerd door Moses en Elias. Onder de apostelen Johannes, Petrus en Jacobus. In goede conditie 38x28cm.

Schilderij J. Guy, fruit
Resultaat: 90 EUR

J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR

Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G

C.J. v.d. Aa., winterlandschap
Resultaat: 110 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G

Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 70 EUR

Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, geisha met kind 35x43cm. Cond.: G

Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, paradijsvogel met bloesemtak 25x12,4cm. Cond.: G

Jan Cossaar, kerkinterieur
Startprijs 225 EUR

Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G

Jan Cossaar, kerkinterieur
Resultaat: 225 EUR

Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G

Schilderij, haven Rotterdam
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, havengezicht 30x40cm. Cond.: G

P.J.A. Wagemans
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd P.J.A. Wagemans ca. 1930, olieverf op linnen, schepen op het IJ 34x20cm. Cond.: R

F. Hoos, huis aan water
Startprijs 30 EUR

Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G

Litho Corneille
Startprijs 100 EUR

Guilliaume Corneille '97 (Nr. 44/250), zeefdruk op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Schild, biddende moeder
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw Italiaanse school, olieverf op paneel, biddende vrouw met man 27x21cm. Cond.: R

Johannes Weiland
Startprijs 400 EUR

Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G

F. Hoos, brug met molen
Resultaat: 60 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M

Strandgezicht schepen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, zeilschepen bij het strand 26x18cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Resultaat: 120 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

Marina Goodier Timochencko
Startprijs 50 EUR

Marina Goodier Timochencko ( 1907 St. Petersburg Rusland - Amerika), aquarel op papier, figuren in de stad 37x27cm. Cond.: G

Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR

J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G

Gesigneerd F. Baayens
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, berkenpad
Startprijs 60 EUR

Selhorst, olieverf op linnen, pad met berkebomen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met figuren
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G

J. Wouters, schapen
Startprijs 150 EUR

J. Qouters ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met herder en schapen 60x80cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret in ovale lijst 25x31cm. Cond.: G

Vierhout, stilleven
Startprijs 40 EUR

Peter Vierhout (Almelo), gouache op papier, stilleven 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische visser bij avond 25x24cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Sawarti), aquarel op papier, Indonesisch landschap met vuurboom 36x25cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Apin), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 28x21cm. Cond.: G

C. Cornelisz, strand
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met parasols en figuur 25x20cm. Cond.: G

J.J.C. Spohler, winter
Resultaat: 15 EUR

Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 360 EUR

Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G

Houtsnede, oma met kind
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd '53, houtsnede op papier, oma met kind en speelgoed 25x36cm. Cond.: G

Krijt tekening
Startprijs 60 EUR

C. Bereke?, pastel op papier, Oosters pastel voorstellend naakte dames in oerwoud 79x113cm. Cond.: G

Frans van Roe
Startprijs 150 EUR

Frans van Roe (Belgische School), olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd, markt
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G

Icoon, Nicolaas
Startprijs 160 EUR

Monnik en Diaken wijzen kind op Verschijning van de moeder Gods. Russische ikoon ca. 1900, 21,5x17cm.

Ikoon
Startprijs 40 EUR

Oude ikoon 19e-20e eeuw in redelijke staat 24x20cm.

Schilderij, Rasmus
Startprijs 150 EUR

A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R

Gravure, Abcoude
Resultaat: 30 EUR

Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G

Ikoon, feestdagen
Resultaat: 400 EUR

Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

2 Antieke etsen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Engelse School 19e eeuw, gesigneerd Fuller of Aulle, olieverf op linnen, interieur met vrouwen bij kaarslicht 38x28cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, M.G. Yong
Startprijs 100 EUR

M.G. Yong 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm.

Ikoon, Maria met kind
Startprijs 160 EUR

Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, gesigneerd Behr
Startprijs 300 EUR

Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 480 EUR

Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G

2 Ikonen
Startprijs 65 EUR

Twee ikonen: Opdracht van Jezus in de tempel met Simeon en Hannah en Geboorte van Maria. Joachim en Anna en vroedvrouw met Maria als pasgeborene. Oost-Europa 14x12cm.

Albert Naur
Startprijs 25 EUR

Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G

Chinees kunstwerk op zijde
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees kunstwerk op zijde (gesigneerd en met tekst) 1e helft 20e eeuw met voorstelling van een Chinees in gevechtshouding 23x14cm. Cond.: R