Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beddekruik, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Tinnen waterkruik ca. 1800 in goede originele staat 31xø9cm.

Chinese bedelketting
Startprijs 40 EUR

Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.

Dienblad, inleg
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G

2 Kistjes
Startprijs 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

5 Trechters
Startprijs 35 EUR

Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.

Scheerset
Startprijs 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat

2 Blikken
Resultaat: 85 EUR

Twee vooroorlogse blikken; 1x Droste Cacao Haarlem Holland (oxidatie) 29x18x18cm. en 1x IJsbonbons confectionery ca. 1900 (Jugendstil) oxidatie 26x18x18cm. Cond.: R

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Bureaulamp groen
Startprijs 30 EUR

Vervallen uit veiling

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

Wereldbol
Resultaat: 80 EUR

Franse papieren wereldbol met gietijzeren bewerkte voet ca. 1880, gemaakt door Girard Barrere Paris. Beschadiging bol 59xø30cm. Cond.: R

Vergulde briefopener
Startprijs 320 EUR

Vergulde bronzen brievenopener 19e eeuw met Napoleon, gesigneerd C. de Franoz in goede staat 27cm.

5 Pistolen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Brander
Startprijs 15 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Theeketel + houder
Startprijs 30 EUR

Messing theecomfoor ca. 1900 met rieten handvat in zeer goede staat 36x20x16cm.

4 Chinese zijde figuren
Startprijs 30 EUR

Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.

Emaille doosje
Resultaat: 15 EUR

Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.

Sluitgewichten
Resultaat: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G

2 Houten dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Twee houten presenteerbladen met koperen banden; 1x mahonie en 1x eiken (19e-20e eeuw) 52-60cm. Cond.: G

Wijwater emmer
Startprijs 60 EUR

Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G

2 Bronzen wandluchters
Resultaat: 50 EUR

Twee oude bronzen 3-lichts wandluchters 20e eeuw, naar oud voorbeeld (in barokstijl). In goede staat 28x26x18cm.

Pijp
Startprijs 25 EUR

Antieke porseleinen tabakspijp met reewildvoorstelling, ca.1900. (haarscheur in pijpekop. 57x7x4cm., Cond.:R

Bronzen vijzel
Startprijs 25 EUR

Oude zware bronzen vijzel met 16e eeuwse Latijnse opschrift (anno 1594), maar uit de 20e eeuw. In goede originele staat 11x15x13cm.

6 Objecten voetbal
Resultaat: 160 EUR

Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...

3 Bewerkte kistjes
Startprijs 30 EUR

Drie oude Oosterse houtgestoken kistjes 1e helft 20e eeuw en later 14-25cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 220 EUR

Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...

2 Chinese penseelpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Chinese bamboe penseelpotten met fijn geschreven Chinese schriften ca. 1930 in zeer goede staat 13,5xø5,5cm.

Lamp, 3 kelkjes
Startprijs 100 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Doos met waaiers
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse lakdoos met daarin drie beschilderde waaiers, 2 van been en 1 van hout. ( 1 waaier papier geplakt), ca. 1900, 7x35x8cm., Cond.: R/G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 400 EUR

Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...

Grote Russische lakdoos
Resultaat: 50 EUR

Grote Russische handbeschilderde lakdoos, gesigneerd. Met motief van arreslee in zeer goede staat 3x8x17,7cm.

2 Russische lakdoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met postkoets en figuren 17x6x4cm., 1x met arreslee en figuren 3x11x4cm. Cond.: G

3 Russische lakdoosjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met heilig decor 3x6x6cm. en 2x met arresleedecor 3x6x9cm. en 4x7x8cm. Cond.: G

6 Objecten voetbal
Resultaat: 135 EUR

Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...

Comfoor ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Prachtig 3-delig theecomfoor ca. 1900 bestaande uit; 1 tablet met Jugendstil tegel en comfoor met beschilderd glas en theekan van vernikkeld messing 30x18x16cm. Cond.: G

Antiek presenteerblad
Startprijs 20 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.

3 Marmeren fruitschalen
Startprijs 40 EUR

Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G

2 Marmeren eieren
Resultaat: 65 EUR

Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 39xø18cm. Cond.: R-G

4 Marmeren eieren
Startprijs 25 EUR

Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.

2 Marmeren eieren
Startprijs 25 EUR

Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

2 Marmeren eieren
Startprijs 40 EUR

Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G

Deurklopper, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.

Tinnen kan
Resultaat: 210 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

2 Koperen doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G

2 Barok kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G

Koperen bak, diversen
Resultaat: 40 EUR

Oude Oosterse koperen vispan en dekselbak, 20e eeuw en een steengoed kruik (mogelijk 17/18e eeuw). In goede staat, 15-64cm.

Bontjas, nerts
Resultaat: 50 EUR

Oude nerts bontjas in zeer goede staat met etiket "Heek peelterijen Almelo" 82cm. Cond.: G

Antieke wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.

4 Tinnen klepkannen
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke klepkannen 19e-20e eeuw in goede staat 18-28cm.

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.

Houtgesneden kerk
Resultaat: 25 EUR

Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.

Antieke kraankan
Resultaat: 150 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G

Camee schelp, lamp
Startprijs 80 EUR

Oude camee-schelp lamp met voorstelling ca. 1900 20xø12cm. Cond.: G

3 Miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude miniaturen 19e-20e eeuw 1x met houten ovale 19e eeuwse lijst met gravure, 1x ovaal reproductie putti met ivoren lijst en 1x reproductie Italiaanse stijl met houten lijst 11-17cm. Cond.: G

Theekan op rechaud
Resultaat: 35 EUR

Oude Art Deco kopergeslagen thee-rechaud ca. 1930 in zeer goede staat 33x26x18cm.

Brander + Olielamp
Startprijs 25 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Bronzen koeiebel
Resultaat: 45 EUR

Zeer grote antieke bronzen koeienbel met lederen halsband in goede originele staat 60xø22cm.

Koperen tonnetje
Startprijs 15 EUR

Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Resultaat: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

2 Duitse plaquettes
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...

2 Theelichtjes
Resultaat: 60 EUR

Twee theelichten ca. 1900; 1x Jugendstil messing en 1x ca. 1880 met beschilderd glas. Beide in goede staat ca. 11xø13cm.

2 Delen Oosters
Startprijs 80 EUR

Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G

Religieus beeld + console
Resultaat: 25 EUR

Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R

Doos met bestek
Resultaat: 15 EUR

Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G

2 Tinnen schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.

Koffiemolen
Resultaat: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

2 Dienbladen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding en veldbloemdecor. In zeer goede staat 42-55cm. Cond.: G

Hanglamp, 3 kapjes
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen hanglamp 4-lichts met 3 glazen kapjes in bloemvorm en 1 geslepen glazen bol 20e eeuw 52x44cm. Cond.: G

3-Lichts wandapplique
Startprijs 130 EUR

Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.

2 Dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding. Bij 1 missen de handgrepen 45-53cm. Cond.: R-G

Knikkerspel
Startprijs 20 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

Geldkist
Geen vanafprijs

-