Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Lampen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G

Lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm.

Lamp met kamelen
Resultaat: 25 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Lamp, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R

Sieraden cassette
Startprijs 60 EUR

Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.

2 Kistjes
Startprijs 75 EUR

Twee antieke kistjes; 1x eikenhout ca. 1890 met koperen beslag 13x22x17cm. en 1x notenhout ca. 1890 met intarsia 7x16x12cm. Beide in goede staat

2 Mahonie kistjes
Startprijs 125 EUR

Twee oude.antieke mahonie kistjes; 1x ca. 1930 (zonder slotplaatje) 13,5x23x27cm. en 1x met intarsia (zonder slotplaatje) 9x26x17cm. Cond.: R-G

Tabakskistje
Startprijs 125 EUR

Prachtige antieke mahonie theekist met inlegwerk. Op het deksel afbeeldend twee pijprokende mannen, rondom vier tabakspijpen met bloemen. Binnendeksel met afbeelding van man met hoed ca. 1900 9x16x12c...

Lepeldoosje met vorkjes
Startprijs 125 EUR

Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.

2 Houten kistjes
Resultaat: 50 EUR

Twee prachtige 17e-18e eeuwse houten opbergkisten met origineel beslag, slotenwerk en ringbeslag. In zeer goede originele staat 8x30x14cm. en 10x21x12cm.

Russische lakdoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x12,5x12,5cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x14x10,5cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.

5 Dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G

2 Afrikaanse dekseldozen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G

Theekistje
Resultaat: 80 EUR

Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.

Bronzen kroonluchter
Startprijs 80 EUR

Grote oude bronzen kroonluchter 20e eeuw in barokstijl. Geëlectrificeerd en in goede staat 67x40x40cm.

Kaarsen hanglamp
Startprijs 70 EUR

Oude vergulde messing Neogotische kaarsluchter 1e helft 20e eeuw in goede staat 25xø32cm.

Wandkandelaar
Startprijs 80 EUR

Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.

Cloisonne kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kaarskandelaar met cloisonne inleg ca. 1890 in zeer goede staat 16xø10cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Twee oude bronzen 3-lichts kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in rococo stijl. In goede staat 29x26x9cm.

5 Tinnen kaarskandelaars
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.

Messing kerkandelaar
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing kerkkandelaar, 28xø19cm., Cond.:G

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.

Empire kandelaar
Startprijs 80 EUR

Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.

Staande lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote messing staande lamp in barokstijl 20e eeuw in goede staat 170xø55cm.

2 Kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Tafellampje
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

2 Bronzen vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen vaasjes ca. 1900 (vermoedelijk China of Japan) met open gewerkt bladmotief. In goede originele staat 11xø6,5cm.

Bronzen hanger, dieren
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G

Koperen waterspuit
Startprijs 25 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

Grote bel
Resultaat: 35 EUR

Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.

Koperen paraplubak
Resultaat: 50 EUR

Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.

2 Wandlampjes
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

3 Delen koper
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

Doofpot
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.

2 Koperen houtbakken
Resultaat: 60 EUR

Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.

Handbeschilderde miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Geschilderde 19e eeuwse miniatuur, voorstellend een edele heer. Verso monogram in goede staat 5,7cm. Cond.: G

Miniatuur, ivoren lijst
Startprijs 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

Klein kanon
Resultaat: 70 EUR

Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.

2 Miniaturen, ivoren lijst
Resultaat: 40 EUR

Twee oude miniaturen met ivoren en parelmoer lijsten 20e eeuw in goede originele staat 10x8cm. en 8,5x10,5cm.

Miniatuur portret
Resultaat: 85 EUR

Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.

2 Koperen lijsten
Resultaat: 75 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse koperen lijsten in Louis Quinze stijl ca. 1880. In goede originele staat 17-23cm.

Miniatuur portret
Startprijs 180 EUR

Geschilderd miniatuurportret op ivoor ca. 1800 met bronzen omlijsting in goede staat 16x12cm.

Miniatuur portret
Startprijs 225 EUR

Portret in schildpadlijst 19e eeuw in redelijke staat (gelijmd) 9x11cm.

Miniatuur portret
Startprijs 175 EUR

Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.

Kerst-stal met beelden
Resultaat: 100 EUR

Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Paar antieke koperen kaarskandelaars in goede originele staat 23cm.

2 Benen figuren
Startprijs 75 EUR

Twee oude Japanse benen okimonos 1e helft 20e eeuw; 1x man met zwaard en 1x man met mand en vis (gesigneerd), in goede staat ca. 8cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.

Benen dekselpotje, kat
Resultaat: 50 EUR

Oud benen dekseldoosje met kat op het deksel (handgesneden) en muizen rondom 5xø4cm. Cond.: G

Benen uil, meetlint
Resultaat: 115 EUR

Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.

Benen sculptuur, muizen
Startprijs 60 EUR

Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Indonesische fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Flesje
Startprijs 30 EUR

Oosterse messing plated flacon (gevuld met witte substantie) 20e eeuw, stop mist 16,5x10x2,5cm. Cond.: R

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.

Kolenkit met schep
Startprijs 40 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Messing vonkenscherm
Resultaat: 25 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 60 EUR

Oude kopergeslagen kolenkit met figuren-, en interieurdecor 20e eeuw in goede staat 50x55x38cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.

Haardplaat
Startprijs 60 EUR

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

Art Deco haardscherm
Startprijs 30 EUR

Oud kopergeslagen Art Deco haardscherm ca. 1930 in goede staat 77x58cm.

Koperen haardscherm
Resultaat: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

20 Sleutels
Startprijs 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

Wijnkist, drakenmotief
Resultaat: 30 EUR

Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G

IJzeren pot, 3 tangen
Startprijs 20 EUR

Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Tiffany lampje
Resultaat: 60 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 35xø19cm.

Tiffany lamp, vlinder
Resultaat: 35 EUR

Oude Tiffany stijl lamp in de vorm van een vlinder 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x17x10cm.

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 35 EUR

Moderne bureaulamp (nieuwwaardig) in Art Deco stijl met messing voet en groen-glazen kap in goede staat (21e eeuw) 38x26x40cm.

Zakhorloge, hanger
Resultaat: 35 EUR

Bronzen zakhorloge standaard met twee putti ca. 1890 in goede originele staat 15x7x11cm. Cond.: G

Parelmoer kaartenhouder
Startprijs 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

2 Tiffany lampen
Resultaat: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Kroonluchter
Startprijs 50 EUR

Grote metalen kroonluchter met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 93xø100cm. Cond.: G

Mariabeeld, gips
Resultaat: 20 EUR

Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G

Kunstwerk, Gadachik
Startprijs 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

14-Delige lexicon kunstboeken
Startprijs 40 EUR

Prachtige 14-delige lexicon over diverse schilders en stromingen in goede staat. bevat vele foto's. Franstalig "Chefs D'oeuvre de la peinture" Cond.: G

Bijbel, Vorden 1832
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1826 van de Nederlandse Bijbelcompagnie te Amsterdam J. Brandt en zoon, P. den Hengst en zoon en de wed. F.G. Onder de Linden te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1826. Met orig...

Statenbijbel 1643
Startprijs 900 EUR

Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...

Boek, Frans Masereel
Startprijs 50 EUR

Boek over Frans Masereel met houtsnede door Roger Avermaete. In zeer goede staat 30x34cm.

Doos boeken
Startprijs 25 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G