Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Nachtkastje
Resultaat: 75 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.

Antieke bureaustoel
Resultaat: 70 EUR

Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.

Halve maan kastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Kist
Resultaat: 110 EUR

Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G

Garderobe
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Kappers stoel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten kappers-stoel met hoofdsteun ca. 1900, in originele staat 108x77x66cm. Cond.: G

Halspiegel
Resultaat: 140 EUR

Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R

Chello
Resultaat: 100 EUR

Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.

Schoenstoel
Resultaat: 100 EUR

Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.

Vroege Engelse kist
Resultaat: 180 EUR

Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.

Mahonie tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.

Pallisander houten eethoek
Startprijs 450 EUR

Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.

Kist
Resultaat: 100 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G

Moderne stoffen bank
Resultaat: 80 EUR

Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.

2 Biedermeier voltaires, zwart
Resultaat: 250 EUR

Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.

Eiken bureau
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.

Eiken dressoir
Resultaat: 225 EUR

Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.

Hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.

Mahonie klaptafel
Resultaat: 90 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.

Lederen stoel, bordeaux
Resultaat: 60 EUR

Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.

Lederen stoel, bordeaux
Resultaat: 60 EUR

Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.

Kindertafeltje
Startprijs 30 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.

Mahonie naaitafel
Resultaat: 120 EUR

Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.

Spiegel, goudkleurig
Startprijs 230 EUR

Goudkleurige stuckwerk spiegel 19e eeuw in rococo stijl. Stuk af (bijgewerkt en overgechilderd) 82x60cm. Cond.: R

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.

Mahonie eettafel
Resultaat: 225 EUR

Schitterende biedermeier 8-kantige mahoniehouten coulissentafel met 1 extra blad ca. 1830. Lichte fineerschade bij 4-spant poot 73x142x188cm. Cond.: R-G

6 Stoelen
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.

Rond tafeltje, goudkleurig
Resultaat: 60 EUR

Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.

Piedestal. goudkleurig
Resultaat: 80 EUR

Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.

Notenhouten glaskast
Resultaat: 550 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine-opzetkast ca. 1880. In Louis Quinze stijl met origineel beslag, klauwpoten en mooi snijwerk. In goede originele staat 223x130x45cm.

Petit Point stoeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.

Ovale spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegel in goede staat 81x68cm.

Zwarte spiegel
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R

Eikenhouten gestoken Kredens
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G

2 Nachtkastjes
Resultaat: 70 EUR

Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G

Hollandse commode, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.

Spiegel, barokstijl
Resultaat: 130 EUR

Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G

Grote eiken kist
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.

Eethoek, 7 stoelen
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...

Houten naaibox
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.

Eikenhouten tafel, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.

Grenen vertico met opstand
Resultaat: 80 EUR

Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)

Ladenkastje
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.

Kleine eiken kist
Startprijs 80 EUR

Kleine eikenhouten Twents dekenkist ca. 1900 met gekerfte voorzijde in goede staat 68x119x56cm.

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

2 Armleunstoelen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G

Hocker
Startprijs 90 EUR

Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met bioedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,

3 Stoelen Biedermeier met kuif
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.

3 Stoelen Biedermeier
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.

Mahonie tafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.

Mahoniehouten commode
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.

Kastje, rolluik deurtjes
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.

Barokkast 1-deur
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...

Biedermeier linnenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.

6 Castelli stoelen
Resultaat: 80 EUR

Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.

Armleunstoel, pitriet
Startprijs 30 EUR

Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G

Grenenhouten stoel
Resultaat: 15 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G

Hollandse mahonie kast
Resultaat: 270 EUR

Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.

Moderne vitrine, wit
Startprijs 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Moderne vitrine, bruin
Startprijs 40 EUR

Moderne bruine vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Secretaire
Resultaat: 170 EUR

Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.

Piano
Resultaat: 275 EUR

Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.

Grote kapstok
Resultaat: 260 EUR

Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.

Vruchtenhouten commode
Resultaat: 200 EUR

Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G

Kerkelijke houder
Startprijs 180 EUR

Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G

Eiken tekenaarskast
Resultaat: 475 EUR

Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.

Halve maan tafel
Resultaat: 45 EUR

Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G

Boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R

Hoekkast
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.

Secretaire
Resultaat: 110 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.

Commode
Resultaat: 250 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.

Commode
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.

Buffetkast
Resultaat: 300 EUR

Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.

Bankje
Resultaat: 40 EUR

Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.

Mahoniehouten bureau
Startprijs 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Kaptafel
Startprijs 250 EUR

Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...

Naaitafel
Startprijs 275 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

Boekenkast
Resultaat: 300 EUR

Noord Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1880 Grunderzeit. Uitneembaar met schappen in zeer goede staat 200x158x56cm. Cond.: G

Bijzettafeltje, flespoot
Resultaat: 60 EUR

Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.

Mahoniehouten boekenkast
Startprijs 100 EUR

Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.