Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Nic Jonk
Startprijs 1.250 EUR

Nic Jonk, bronzen figuur van moeder met kind 18cm. Cond.: G

7x Muziek met ivoor
Startprijs 1.250 EUR

Antiek 7-persoons orkest. Karikaturen gemaakt van notenhout en ivoor ca. 1900. In goede originele staat 14-17cm.

Hollands dubbelgebogen kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.

Oorstekers WG briljant
Startprijs 1.250 EUR

Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....

Zilveren doos
Startprijs 1.250 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...

Vitrine
Resultaat: 1.200 EUR

Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...

C. van de Wind
Startprijs 1.200 EUR

Chris van de Windt (Leidsche School, Brussel 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, stilleven met bloem op tafel 37x25cm. Cond.: G

Marek Oberlaender
Startprijs 1.200 EUR

Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G

Schilderij, dames
Resultaat: 1.300 EUR

V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G

Slavenband WG alliance
Startprijs 1.200 EUR

Slavenband, WG, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slavenband...

Horloge Juvenia WG briljant
Startprijs 1.200 EUR

Mooi horloge, WG, 750/000, met briljant. Ovaal dameshorloge, Juvenia mechanisch, met WG strak gematteerde band. Om het horloge zit een rand met zetkastjes met daarin 24 briljanten, totaal ca 0,96 crt....

4-Rij bloedkoraal
Startprijs 1.200 EUR

Collier met bloedkoralen. 19e eeuws collier, 4 rijen bloedkoraal, verlopend, met in het midden een antiek GG 585/000 voorstuk, ø 34 mm. De sluiting bestaat uit een ovaal GG 585/000 schuifslot met bewe...

Horloge GG Eterna
Resultaat: 1.300 EUR

Elegant horloge GG 585/000, Eterna. Zwaar GG herenhorloge, rechthoekig afgeronde kast, 30x25 mm, met witte wijzerplaat met datum en indexen. Aan de kast zit een zware bewerkte schakelband met klapslui...

Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U

Weense klok
Resultaat: 1.200 EUR

Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Resultaat: 1.100 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G

S. van den Berg
Startprijs 1.100 EUR

S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G

Antieke WG ring Briljant
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige antieke prinsessenring WG, 585/000 met briljanten. Langwerpige ring met 3 briljanten, 1x0,25crt en 2x 0.17crt. om de grote briljanten zitten 18 kleine diamanten. Het geheel is van een goede ...

Oorknoppen WG solitair
Resultaat: 950 EUR

Oorknoppen, WG, 585/000 met briljant. Mooie grote solitair oorknoppen met een zespoot chaton met daarin een briljant, ca 0.70 crt per steen. ca 1,8 gram

Zilveren dienblad
Startprijs 1.100 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U

Zilv. kraankan met kraan
Startprijs 1.100 EUR

Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)

Hollands wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M