Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie grote keramieken schenkkannen met groen glazuur, Blue Mountain Canada. 27-31cm., Cond.:G

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G

3 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

5 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G

3 Delen aardewerk
Startprijs 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x vaasje Gouda plateel (chips), 1x doorbroken keramieken mandje, gesigneerd BVK Soest E. Viola (Cond.: G), 1x Makkumse kom, blauw decor (chip), 6-16cm. Cond.: R-G

Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

Aardewerk beeld, ree met jong
Resultaat: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Leerdam vaas
Resultaat: 15 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

3 Wekkers
Resultaat: 5 EUR

Drie oude reiswekkers, functies niet getest 6-7cm. Cond.: R-G

Melk en suiker set op blad
Startprijs 10 EUR

Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.

2 Koperen kannen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

Lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm.

Ets, kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G

Ets, watermolen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Resultaat: 10 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR

Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G

2 Tijgeroogsnoeren
Resultaat: 10 EUR

Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.

Malachietset
Resultaat: 10 EUR

Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.

Unakiet collier
Startprijs 10 EUR

Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.

Broche Zilver met goudopleg
Resultaat: 20 EUR

Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...

Kaststel
Resultaat: 5 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G