Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G
Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G
Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.
Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R
Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.
Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G