Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Fraai en zeldzaam antiek zilveren 835/000 pijpfoedraal met een lange pijpragger, aan jasseronketting, met inscriptie aan voorzijde van de kop, onbekende MT., ca. 1850, L. 14cm. ca. 39gr.
Mooi groot zilveren roomstel op dienblaadje met gecontourneerde randen op vier bolpootjes, 835/000 Z2 gekeurd ca. 395gr. (Blad: 28,5x17,5cm., kan: 15,8,5cm.) Cond.: U
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...
Zilveren 5-lichts kandelaar(bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) met bewerkte voet (krasjes op voet) 925/000, 25x25cm.
Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U
Zeven 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met bijzondere dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van een rennend paard, MT: Jan Kleyn Schoonohven anno 1785 en 1797, 835/000, ca.23mm.
Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U
Fraai zilveren opengewerkt presenteermand versierd met putti, cartouches, rozentakken en rocaillemotieven. Tevens 2 open handgrepen, 835/000, ca. 229gr. 25x17x5cm. Cond.: U