Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gelegenheidslepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met driekantige steel en gegraveerde bak, 10 Nov.1930, L.13cm., ca. 28gr.

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 30 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U

9 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

Zeven antieke Hollands zilveren theelepels met suikerschep en theeduimpje. Theelepels, MT.: W.Kooiman, Schoonhoven ca. 1850, 835/000, Totaalgewixht ca. 70gr., Cond.:U

Bonbonschaal
Resultaat: 40 EUR

Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G

Djokja doosje
Resultaat: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

2 Zilv. wijnkurken + glas
Resultaat: 40 EUR

Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R

Druivenschaar
Resultaat: 35 EUR

Druivenschaar met gladde 800/000 zilveren heften, L.13cm.

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

Kristallen strooibus
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.

2 Zilv. fotolijstjes
Resultaat: 45 EUR

Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U

5 Delen zilver/plated
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...

Zilveren cakevork
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Resultaat: 40 EUR

Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U

2 Miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.

Zilv. miniatuur, waterput + man
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

12 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U