Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Resultaat: 40 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

3 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U

Krist. doosje, zilv. dop
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G

4 Asbakjes
Resultaat: 55 EUR

Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U

Plated tafelstuk
Startprijs 30 EUR

Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U

2 Portemonnee's (1x zilver)
Resultaat: 35 EUR

Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen, MT.: Fa.Moerkerk &Co., Haarlem ca. 1941, L.19cm., ca. 22gr.

Zilveren natfruitlepel
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

2 Zilveren briefopeners
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Dienblad, plated
Resultaat: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

2 Zilveren wijnkurken
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G

2 Pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...

Ronde plaatknoop
Startprijs 30 EUR

Ronde 835/000 zilveren plaatknoop met fraaie dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van springend paard. MT. Gerard Stekelenburg, Schoonhoven ca. 1820, ø26mm.

Zilv. schenksierkruk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U

Bonbontang
Resultaat: 30 EUR

Bonbontang met gecontourneerde 800/000 zilveren heften., L.14.5cm.

Zilveren houder
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagde tafelhouder 835/000, grootkeur, jaarletter X: 1907, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, ca. 77gr. 6xø7cm. Cond.: U

Petit-four schep + zoutvaatje
Resultaat: 35 EUR

Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.

Zilveren theeduim
Resultaat: 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.