Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Reproducties, Renoir
Startprijs 40 EUR

Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G

Ets, Venetië
Startprijs 25 EUR

Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Schilderij, Eickelberg
Resultaat: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Startprijs 90 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

Schilderij Aziatisch, kip
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.

Ikoon
Resultaat: 50 EUR

Decoratief ikoon 2e helft 20e eeuw 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Startprijs 80 EUR

Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, Volbrack
Resultaat: 40 EUR

Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G

Duitse ets
Startprijs 25 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Startprijs 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. COnd.: G

Schilderij, K. Aalbers
Resultaat: 50 EUR

K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Startprijs 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Startprijs 30 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G

Oude gravure
Startprijs 30 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Pendant, strandgezicht
Resultaat: 40 EUR

Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Startprijs 20 EUR

Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Startprijs 20 EUR

J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G

Antieke gravure
Resultaat: 60 EUR

Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R

Oude ets
Startprijs 20 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Startprijs 40 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Schilderij v. de Meer, paarden
Startprijs 150 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruisdaal
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G