18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Schilderij, Coba Ritsema
Startprijs 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, Theo Hoogens
Startprijs 60 EUR

Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Dame naakt
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G

A.J. van Driesten
Resultaat: 900 EUR

Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G

Tekeningen, Carl Hampel
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, Katwijk
Startprijs 120 EUR

Timmermans ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 36x45cm. Cond.: G

Ets, Rolf Curt
Resultaat: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Startprijs 70 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Aquarel, JOHB
Startprijs 40 EUR

Jo HB ca. 1900, aquarel op papier, vaas met bloemen en boek 51x32cm. Cond.: G

4 Gravures
Startprijs 20 EUR

Schilderij, v.d. Ende
Resultaat: 60 EUR

van de Ende, olieverf op linnen, koeien in een landschap 40x50cm. Cond.: R-G

Portret boer
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G

Schilderij, A. Saverijs
Startprijs 3.000 EUR