Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.

Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G

Delfgaauw
Startprijs 600 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G

Carl Ludwig Schmitz
Startprijs 600 EUR

Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G

Schilderij, winter
Resultaat: 540 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G

Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.

Schilderij, van Heemkerk
Startprijs 500 EUR

Jan van Heemskerk ca. 1930, (stijl van Cornelis Vredenburgh), olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten en visser 50x70cm. Cond.: R-G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR

Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G

Antony Keizer
Startprijs 500 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

Leconte, ballerina
Startprijs 500 EUR

Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G

v. Trigt, interieur 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G

Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR

Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G

J. Wiegers
Startprijs 500 EUR

Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G

Brood, gemengde techniek
Startprijs 500 EUR

Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G

Gesign.Cobra
Startprijs 480 EUR

Gesigneerd Cobra, olieverf op paneel, beschilderd houten sculptuur, abstract figuratief 81x55cm. Cond.: G

Gesign.Corneille met spiegel
Startprijs 480 EUR

Gesigneerd Corneille (beschilderd hout sculptuur) met spiegel, abstract figuratief 64x47cm. Cond.: G

Schilderij, Bernardsky
Startprijs 480 EUR

Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 480 EUR

Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G

Schilderij, kermis
Resultaat: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, straatje
Resultaat: 450 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G

Gesign. Lauwerier
Startprijs 450 EUR

Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G